okno zamknie się za 5

Ogrodzenia betonowe wysokiej jakości

computer zapisz w ulubionych

Ogrodzenia betonowe wysokiej jakości

01 września '19
JONIEC®

JONIEC®

ul. Tymbark 109

34-650 Tymbark

tel: 183325390

mobile: 602539182

fax: 183325390


Firma JONIEC® to czołowy polski producent betonowych ogrodzeń łupanych oraz elementów małej architektury ogrodowej. W branży ogrodzeń i elewacji działa nieprzerwanie od roku 1989 systematycznie poszerzając asortyment wyrobów oraz wprowadzając do produkcji i sprzedaży autorskie pomysły i rozwiązania.

ZALETY PRODUKTÓW FIRMY JONIEC®:

• Wysoka jakość i trwałość
• Kolory natury
• Różnorodne możliwości aranżacji
• Szybki montaż.

OGRODZENIE ŁUPANE GORC® de Luxe

Ogrodzenie GORC® de Luxe to połączenie tradycyjnego wyglądu oraz nowoczesnego spojrzenia na architekturę. Różnorodne wymiary bloczków pozwalają na zbudowanie zarówno subtelnego, jak i masywnego ogrodzenia posesji. Odcienie wiernie naśladujące kolory natury pozwalają dobrze wkomponować się w istniejące otoczenie.

OGRODZENIE MODUŁOWE ROMA Classic

Ogrodzenie ROMA Classic to system, który doskonale dopasowuje się do aktualnych trendów w architekturze. Nowoczesne ogrodzenie składa się z elementów o prostym, geometrycznym kształcie. Ogrodzenie nagrodzone Złotym Medalem MTP 2018.

OGRODZENIE MODUŁOWE ROMA Horizon

Ogrodzenie ROMA Horizon to produkt, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów poszukujących prostych form współgrających z nowoczesną architekturą budynków. Do wyboru są kolory, które doskonale współgrają zarówno z elewacjami w zimnych, jak i ciepłych tonacjach.

OGRODZENIE MODUŁOWE MODYŃ

Ogrodzenie betonowe MODYŃ posiada charakterystyczny delikatnie zaokrąglony łukowy kształt bloczków. Ogrodzenie zbudowane z tych elementów cechuje łagodność kształtu i prostota kompozycji. Jego ogromną zaletą jest prosty i szybki montaż, co znacząco obniża koszty oraz skraca czas budowy.

PODMURÓWKI OGRODZENIOWE

Zastosowanie prefabrykowanych podmurówek przy budowie ogrodzenia z siatki czy paneli to doskonały sposób na znaczące ograniczenie czasu i kosztów budowy. Podmurówki JONIEC® mają wymiary dopasowane do dostępnych na rynku gotowych paneli z drewna, metalu, pcv, itp.

POZOSTAŁE PRODUKTY:

•  Płytki elewacyjne PIANO
•  Bloczki elewacyjne TOM
•  Elementy skarpowe RIO
•  Palisady
•  Gazony.

inne w kategorii "PRODUKTY"

FANCY FENCE

Bramy, wjazdy, ogrodzenia — kiedy ich brak, myślimy o tym jak je postawić, gdy stoją — marzymy o ich przekroczeniu. [...]

BRAMFELD | BALU

Firma Balu Design od 1992 produkuje wysokiej jakości bramy i ogrodzenia z aluminium w fabryce w Leitring w Austrii. [...]

KONSPORT

Firma Konsport od ponad 35 lat korzysta ze swojego doświadczenia w branży ogrodzeniowej, tworząc produkty trwałe, [...]

Głos został już oddany