PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Pełna gama osłon przeciwsłonecznych od Anwis

01 grudnia '23

Firma ANWIS jest wiodącym producentem pełnej gamy osłon przeciwsłonecznych, które dostarczane są do Klientów z ponad 40 krajów na całym świecie. Produkty ANWIS wyróżnia dbałość o funkcjonalność i wzornictwo, stosowanie najnowszych materiałów, a także realizacja projektów pod indywidualne zamówienie. Daje to pełen komfort oraz nieograniczone możliwości aranżacyjne. Ciekawy design w połączeniu ze szczególną dbałością o funkcjonalność, a także wykorzystywanie zaawansowanej technologii produkcyjnej składają się na wyjątkowość produktów marki ANWIS. Jakość ANWIS potwierdza norma EN ISO 9001:2015 oraz przyznane atesty, certyfikaty oraz liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi Srebrna Budowlana Marka Roku 2021, Dobra Marka 2022, Konsumencki Lider Jakości 2023 w kategorii „Systemy Żaluzjowo-Roletowe”.

Rolety materiałowe wolnowiszące

Rolety materiałowe wolnowiszące

© ANWIS

CHARAKTERYSTYKA SYSTEMÓW

  • Osłony wewnętrzne: żaluzje drewniane 25, 50 i 70 mm, żaluzje bambusowe 25 i 50 mm, żaluzje aluminiowe 16, 25 i 50 mm, żaluzje pionowe, rolety materiałowe w kasecie i wolnowiszące (w tym do okien dachowych), żaluzje plisowane (w tym do okien dachowych), rolety rzymskie, zasłony oraz panel tracki (zasłony panelowe)
  • Osłony zewnętrzne: rolety zewnętrzne – elewacyjne, podtynkowe, naokienne; rolety typu screen – elewacyjne, podtynkowe; żaluzje fasadowe – elewacyjne, podtynkowe, naokienne; moskitiery.

WYBRANE SYSTEMY WEWNĘTRZNE

Żaluzje drewniane i bambusowe

To unikalne połączenie elegancji i komfortu użytkowania. Ze względu na zastosowane do ich produkcji drewno i bambus, tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat wnętrza. Charakteryzują się płynną kontrolą, trwałością wykonania oraz swobodą w dobieraniu kolorystyki, oraz elementów wykończeniowych. Doskonale pasują do przestrzeni nowoczesnych i tradycyjnych.

Nowość! Żaluzje bambusowe 25 mm i 50 mm

Największe zalety żaluzji bambusowych: trwałość i wytrzymałość; cienka budowa lameli; mała waga produktu; unikatowa faktura, barwa oraz naturalne nierówności; ekologiczny sposób uprawy.

Żaluzja plisowana Evie

Wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem oraz całą gamą systemów, umożliwiających aranżowanie okien standardowych (pionowych i dachowych) oraz o nietypowych kształtach. Specjalnie zaprojektowany kształt profili, zapewnia idealne przyleganie żaluzji m.in. do półokrągłych listew przyszybowych. Konstrukcja żaluzji poprzez wzmocnienie przeplotu sznurków prowadzących oraz użycie metalowych ślizgaczy, zapewnia długie i bezawaryjne użytkowanie produktu. Specjalny system samopoziomujący uniemożliwia przekrzywienie się tkaniny w świetle szyby, a praktyczna budowa stopek mocujących pozwala na łatwy montaż i demontaż plisy (poprzez jej zsunięcie z zaczepów).

Żaluzje plisowane Evie – nietypowy kształt

Żaluzje plisowane Evie – nietypowy kształt

© ANWIS

Dwukierunkowe żaluzje aluminiowe: Juun i Luna

Sterowanie ręczne pozwala na szybkie i precyzyjne przesłonięcie dowolnie wybranego fragmentu okna oraz zmianę kąta nachylenia lamel.

Dwukierunkowe żaluzje aluminiowe Juun

Dwukierunkowe żaluzje aluminiowe Juun

© ANWIS

Nowość! Nowe kolekcje taśm aluminiowych

145 taśm w 3 szerokościach: 16 mm, 25 mm i 50 mm, zgodnych z trendami kolorystycznymi dominującymi w aranżacji wnętrz (kolory ziemi). Taśmy w kolekcji posiadają modne wykończenia: mat, półmat, powłoka soft touch, satynowa, efekt szczotkowany i młotkowy, strukturalny kruszony lub wytłaczany oraz efekt betonu.

WYBRANE SYSTEMY ZEWNĘTRZNE

Żaluzje fasadowe

Są nowoczesnym, ergonomicznym i eleganckim wyrobem, mocowanym na zewnątrz fasady budynku. Żaluzje fasadowe zachowują równowagę pomiędzy światłem słonecznym, stopniem zaciemnienia, izolacją akustyczną oraz minimalnym nagrzewaniem wnętrz (bez konieczności stosowania wentylacji). Mocowanie żaluzji zewnętrznych – do ramy okna, konstrukcji fasady lub bezpośrednio do ściany.
NOWOŚĆ! Nowa oferta kolorów matowych zgodna z trendami stolarki otworowej (antracyt mat, antracyt strukturalny mat, czarny mat).

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe

© ANWIS

Rolety zewnętrzne

Istotnym elementem rolet zewnętrznych jest zastosowany w nich pancerz, który – wypełniony pianką poliuretanową – stanowi skuteczną izolację termiczną i akustyczną domu. Doskonale chroni wnętrze przed słońcem w ciągu lata oraz zimnem w okresie grzewczym. Jednocześnie blokuje hałasy przenikające z zewnętrz. Rolety zewnętrzne wyposażone w specjalne blokady, skutecznie poprawiają bezpieczeństwo domów oraz nisko usytuowanych mieszkań. Mogą być montowane w nadprożu, na ramie okna lub na elewacji.
NOWOŚĆ! Rozszerzona kolorystyka rolet zewnętrznych: antracyt strukturalny mat (profil 39).

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Rolety zewnętrzne podtynkowe

© ANWIS

Rolety zewnętrzne SCREEN

System rolet zewnętrznych SCREEN wyróżnia się innowacyjną budową. Jego charakterystycznym elementem są prowadnice boczne zintegrowane z tkaniną (system ZIP), wykonaną z włókna szklanego i PVC. Dzięki temu jest niezwykle wytrzymała i odporna na działanie warunków atmosferycznych, takich jak wiatr, grad czy deszcz. Opuszczona roleta blokuje także insekty oraz zanieczyszczenia przed dostaniem się do pomieszczeń. Doskonale sprawdzi się nie tylko na oknach – może być zamontowana w altanie, werandzie lub na pergoli, lub tarasie. Rolety zewnętrzne SCREEN mogą być montowane na elewacji lub w nadprożu.

Rolety zewnętrzne Screen w systemie ZIP

Rolety zewnętrzne Screen w systemie ZIP

© ANWIS

Moskitiery

Zabezpieczają wnętrza przed insektami oraz nieczystościami. Pasują do każdego rodzaju okien, również tych o niestandardowych kształtach. Zastosowanie moskitier w żaden sposób nie koliduje z pracą wewnętrznych oraz zewnętrznych osłon okiennych. Moskitiery są odporne na działanie warunków atmosferycznych, w tym deszcz i promieniowanie UV, co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania.

Moksitera plisowana

Moksitera plisowana

© ANWIS

Więcej informacji na stronie firmy ANWIS Spółka z o.o. w portalu PdA.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE