PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Oświetlenie LED dla profesjonalistów

01 listopada '19


Każdy projekt wnętrza to czyjaś wizja. Co zrobić, żeby oświetlenie idealnie z nią współgrało, jednocześnie spełniając normy i wymagania inwestora? Wybierz doświadczonego dostawcę, który zadba o technologię i będzie podążał za Twoją koncepcją architektoniczną.

HSK LEDY to producent i dostawca oświetlenia LED oferujący wysokiej klasy oprawy do zastosowań wewnętrznych, zewnętrznych i przemysłowych oraz oprawy dwufunkcyjne z wbudowanym modułem zasilania awaryjnego z atestami CNBOP i inteligentne systemy sterowania oświetleniem.

HSK LEDY wykonuje projekty oświetlenia zgodne z polskimi normami, wspiera technicznie wykonawców i architektów i realizuje zamówienia na nietypowe rodzaje oświetlenia w krótkich seriach. Laboratorium fotometryczne HSK LEDY zapewnia klientom i projektantom aktualne i rzetelne dane i pliki fotometryczne.

W portfolio firmy znajdują się realizacje we wszystkich kategoriach obiektów: oświetlenie biur, instytucji użytku publicznego, sklepów i galerii handlowych, budynków mieszkalnych, hoteli i obiektów sportowych. HSK LEDY dostarcza także oświetlenie techniczne dla przemysłu, spedycji i logistyki oraz oświetlenie zewnętrzne – uliczne, parkowe, do ogrodów, doświetlenie elementów architektury drogowej i budynków.

Oprawy HSK LEDY, które zwracają szczególną uwagę architektów:

  • Antilia – rodzina opraw liniowych (nastropowe, zwieszane, dostropowe) w aluminiowym profilu o dowolnej długości nawet do 7 m, w dowolnym kolorze z palety RAL. Dostępne także w formie wielokątów. Emitują wysokiej jakości światło o parametrach dobranych do wymagań projektu (wysoka efektywność, dowolna temperatura barwowa, wysoki współczynnik oddawania barw CRI, możliwość sterowania bezprzewodowego).
  • Lira – wysokiej jakości reflektory szynowe dla sklepów, galerii i salonów sprzedaży. Regulacja kąta świecenia, soczewkowe układy optyczne pozwalające dowolnie aranżować przestrzeń wystawienniczą, łatwa instalacja i modyfikacja projektów oświetlenia dzięki instalacji na szynach Global lub magnetycznych. Wysokie CRI i możliwość wyboru spektrum dedykowanego dla różnych branż retail
  • Oprawy dwufunkcyjne – nowość na rynku LED. Oprawy z wbudowanym zasilaniem awaryjnym dopuszczone przez CNBOP. Pozwalają zachować minimalistyczną estetykę sufitów (bez dodatkowych punktów awaryjnych) przy spełnieniu wszelkich norm.

Oświetlenie HSK LEDY to jakość, której warto zaufać.

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024

TECTUS®
całkowicie ukryty system zawiasów

www.simonswerk.com
INSPIRACJE