Artkam Design

Nie robimy przeciętnych, normalnych, ok, standardowych wnętrz … każdy projekt jest inny, a celem jest pokazanie, że design może stymulować sposób, w jaki klienci żyją i czynią ich szczęśliwymi.

Sztuka do wnętrz, wnętrza do sztuki
To przewodnie hasło przyświecajęce ideii biura projektowego Artkam design i jego właścicielce Kamili Sitak – projektantce wnętrz, designerce oraz malarce.
W ramach działalności pracowni Projektowania Wnętrz Artkam  przewodniego hasła proponujemy Państu nie tylko same projekty czy obsługę projektu pod klucz ale również doposażanie ich o wyjątkowe przedmioty.
Doradzamy również w zakresie projektowania profesjonalnego oświetlenia dedykowanego kolekcjom sztuki.


„Emocje, pasja, taniec” – tak w skrócie można opisać kolekcję wyjątkowych obrazów Kamili Sitak .Swoim malarstwem zainteresowała odbiorców na 5-ciu kontynentach.
W 2020 jej prace znalazły się w Australijskiej publikacji kuratorskiej „Leaders In Contemporary Art” opisującej światowych artystów młodego pokolenia. Artystka aktywnie uczestniczy w wystawach indywidualnych jak i grupowych w Polsce i na świecie.


Drzwi marki Artdorre – autorska kolekcja inspirowana obrazami Kamili Sitak, wykonywana na zamówienie


ODWAGA
To od niej wszystko się zaczyna. By stworzyć wyjątkowe produkty o nietuzinkowym designie, nie wystarczą świetny pomysł, najlepszej jakości materiały i dokładnie zaplanowany biznesplan. Trzeba uwierzyć, że nowe spojrzenie coś zmieni: zaskoczy, zauroczy, zapadnie w pamięć. W Artdorre z odwagą tworzymy to, co się wyróżnia, wierząc, że istnieją jeszcze nowe
kanony piękna, które nieustannie warto odkrywać.


PIĘKNO
Każdy przedmiot może być piękny. To zadaniem projektanta jest stworzenie rzeczy tak, by zachowując ich funkcję, jednocześnie zadbać o ich formę. Drzwi przesuwne Artdorre powstały z zamiłowania do piękna. Niebanalne, pełne wyrazu, nieoczywiste... po prostu wyjątkowe. Utrzymane w różnych konwencjach i stylach, od minimalistycznego, przez art deco, na glamour
kończąc, mają otwierać spojrzenia na to, co „inne”. Bo definicji piękna jest nieskończenie wiele... Ciągle wierzymy, że warto je odkrywać.


FUNKCJA
Na równi z pięknem stawiamy na użyteczność. Nasze drzwi wykonujemy z najwyższej jakości surowców – drewna, kamienia czy metalu, wśród których dominuje przede wszystkim naturalne drewno. Razem z systemami najnowszej generacji materiały te tworzą idealny duet. Łatwość montażu i wygoda użytkowania są dla nas także bardzo istotne. W naszej pracowni nie ma miejsca na przypadkowość, a wszystkie elementy tworzą harmonijną całość, która wyróżnia się doskonałymi parametrami użytkowymi.


SPÓJNOŚĆ
Wydawać by się mogło, że tworzenie przedmiotów tak oczywistych w formie jak drzwi przesuwne nie ma już żadnych tajemnic. A jednak! Nieoczywiste wzory, oryginalne faktury, niezwykłe inspiracje – to pozwoliło nam stworzyć kolekcję, w której każdy model może być motywem przewodnim aranżacji, idealnym tłem dla mebli i dodatków czy też świetnym kontra -
punktem, który nada wnętrzu charakteru.


LUDZIE
Za każdym projektem stoi człowiek. Działamy w myśl zasady, że „wymarzone miejsce musi być piękne w formie i genialne w działaniu”. Tworzymy drzwi przesuwne, które prowadzą na zupełnie nowe ścieżki. Kamila Sitak (Malarka, kuratorka wystaw, projektantka wnętrz).

Otwórzcie drzwi i się rozgośćcie! Zapraszamy na naszą stronę
www.artkam.com.pl / www.artdorre.com

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE