NSS Sp. z o.o.

BCS to polska marka stworzona w 2008 roku. Wiele lat doświadczenia w sektorze elektronicznych systemów zabezpieczeń dało nam szansę na stworzenie wyjątkowej grupy produktów. Od 13 lat krajowa marka BCS jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży CCTV.

Znając bardzo dobrze potrzeby rynku, wiemy czym powinien charakteryzować się produkt wysokiej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny i zapewnieniu wsparcia techniczno–projektowego na najwyższym poziomie. Tworząc markę BCS, współpracujemy z firmami z całego świata. Wybieramy najlepsze rozwiązania z rynku, podpowiadamy udoskonalenia, czyniąc tym sposobem BCS produktem unikalnym. Naszymi Partnerami są największe światowe koncerny oraz małe lokalne firmy oferujące wyjątkowe rozwiązania. Staramy się popularyzować także polskie idee, tworząc w kraju własne autorskie oprogramowanie dostosowywanedo indywidualnych wymagań klienta. Ponadto współpracujemy z innymi firmami krajowymi dostarczającymi unikalne technologie, które adaptujemy do rozwiązań oferowanych w systemach BCS. Tym sposobem tworzymy ekskluzywne produkty potrzebne do profesjonalnej instalacji. W konsekwencji nasze rozwiązania są wyjątkowe – jak garnitur na miarę – dostosowane do indywidualnych wymagań.

Na ofertę BCS składa się każda linia z grupy produktów CCTV, obejmująca produkt: ekonomiczny, standardowy i profesjonalny dedykowany do projektów. Klient może znaleźć systemy oparte na każdej technologii, w tymHD-CVI, HD-TVI, AHD, ANALOG. W ofercie posiadamy zarówno małe rejestratory przeznaczone do obsługi kilku kamer oraz najnowocześniejsze IP dedykowane dla największych systemów stosowanych na świecie. Wszelkie akcesoria niezbędne do instalacji takie jak: zasilacze, uchwyty, puszki montażowe są sprawdzane i testowane przez naszych inżynierów i wprowadzane na rynek jako integralna część systemu BCS.

W Warszawie wybudowano biuro i magazyn główny BCS. Magazyn wysokiego składowania stanowi bezpieczne zaplecze dla naszych odbiorców. Dbamy o utrzymywanie stoków magazynowych i co z tym się wiąże stałą dostępność towaru. W naszym biurze stworzyliśmy Działy: Jakości, Wsparcia Technicznego, Serwisu, Sprzedaży, Projektów i Marketingu. Zespół ds. Jakości kontroluje produkty dostarczane przez każdego Partnera BCS. Zespół techniczny oferuje pomoc w przypadku wątpliwości związanych z instalacją lub oprogramowaniem produktów BCS. Wykwalifikowany personel Serwisu dba, aby naprawy były realizowane szybko i niezawodnie. Serwis jest na miejscu w Warszawie, ograniczamy więc zbędną biurokrację szanując czas użytkowników BCS. Dział Projektów wspomaga naszych klientów przy dużych inwestycjach oferując pomoc na każdym etapie. Dział Sprzedaży aktywnie doradza w doborze sprzętu i tworzeniu zamówień. Dział Marketingu realizuje strategię, zorientowany na nabywcę pomaga i wspiera swoich kontrahentów. Organizuje wydarzenia branżowe dla klientów i wspólnie z nimi promując markę BCS. Rozwój firmy bazuje na długotrwałych relacjach z dostawcami i klientami. Oferujemy zarówno stabilność oferty, jak również wiele nowości i innowacji. Aspirując do roli Partnera a nie wyłącznie dostawcy, stworzyliśmy dla naszych klientów program „BCS dla profesjonalistów”. Łącznie z filiami, firma zatrudnia blisko 100 pracowników, kompetentnych i gotowych do obsługi nabywców i użytkowników BCS. Nasza usługa oferowana jest w języku polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE