P.P.U.H. Regamet Sp.j.

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1991 roku w Mielcu. Od tej pory sukcesywnie się rozwijamy rozbudowując naszą ofertę o produkty zgodne z aktualnymi trendami rynkowymi. W 1995 roku uruchomiliśmy produkcję blach trapezowych, a w 2003 roku blachodachówek.

Jesteśmy doświadczonym i stabilnym partnerem. Przez prawie trzy dekady aktywnie obserwujemy potrzeby klientów i zmiany na rynku pokryć dachowych. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o jakość. Nasze starania w tym obszarze zostały docenione i wyróżnione. Jesteśmy uhonorowani m.in. tytułem Gazeli Biznesu, Lidera Budowlanego Podkarpacia oraz Firmy Godnej Zaufania. Byliśmy także obecni w rankingu Diamenty Forbesa.

Ciągle rozwijamy swoją ofertę tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów i dostarczać produkty o najnowocześniejszym wzornictwie. Bardzo ważna jest dla nas kompleksowość obsługi, dlatego oprócz 7 wzorów blachodachówek, 2 modeli paneli dachowych i licznego asortymentu blach trapezowych, posiadamy w ofercie również akcesoria dachowe i obróbki blacharskie, które wykonujemy na indywidualne życzenie klientów.

Jako najwyższy priorytet traktujemy jednak wysoką jakość naszych produktów, dlatego do ich wytwarzania używamy tylko sprawdzonych, najlepszych surowców. Trwałość wyrobów gwarantuje opracowana i udoskonalana przez naszych konstruktorów technologia profilowania blach, które dodatkowo pokryte są specjalnymi powłokami organicznymi.

Perłą w koronie Regamet są trzy innowacyjne powłoki PRO, które stworzyliśmy we współpracy z zagranicznymi partnerami. Charakteryzują się one wysoką odpornością i ekskluzywnym wykończeniem. Nasze pokrycia dachowe powstają zgodnie z europejskimi normami, a ich jakość potwierdzają liczne certyfikaty oraz udzielana przez nas wieloletnia gwarancja.

Regamet posiada nowoczesny zakład produkcyjny w Rzemieniu, 26 firmowych punktów sprzedaży w południowo-wschodniej Polsce, rozbudowaną sieć sprzedaży hurtowej oraz zagranicznych partnerów handlowych – na terenie Słowacji, Czech i Białorusi.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE