ROCKFON

Rockfon to wiodący producent rozwiązań akustycznych na świecie.

Od ponad 60 lat tworzy najwyższej klasy sufitowe i ścienne rozwiązania akustyczne z myślą o dobrym samopoczuciu. Produkty Rockfon charakteryzują się wysokim współczynnikiem odbicia światła i najlepszymi w swojej klasie etykietami potwierdzającymi zdrowy klimat wnętrza. Są łatwe w czyszczeniu, zapewniając bezpieczne i zdrowe środowisko pracy.

Produkty akustyczne Rockfon są modułowe, konfigurowalne, demontowalne i dostępne w wielu formatach, krawędziach i kolorach. Dzięki temu mogą harmonijnie komponować się z wnętrzem lub przełamywać konwencje, stając się elementem centralnym. Zapewniają pełną swobodę twórczą i elastyczność.

Produkty Rockfon są wytwarzane z naturalnie pozyskiwanej, trwałej wełny skalnej i zawierają od 29% do 64% materiałów pochodzących z recyklingu, w ramach gospodarki o obiegu zamkniętym. Rockfon posiada systemy recyklingu oraz zasoby pomagające w eliminacji odpadów. Stosując produkty Rockfon, można uzyskać punkty w systemach oceny budynków, jednocześnie wywierając pozytywny wpływ na samopoczucie ludzi i naszą planetę.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE
Zlewozmywaki granitowe Schock – design i jakość nie tylko do kuchni. SCHOCK HAND MADE IN GERMANY
Panelowy system poprawy izolacyjności akustycznej istniejących ścian i stropów – ZIPS
Balustrady Glassini SMART - wytrzymałość balustrad aluminiowych z dowolnością w doborze wypełnień