Zobacz w portalu A&B!
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Realizacja The Park w Warszawie

04 grudnia '19


The Park Warsaw to kompleks obiektów biurowych, zlokalizowany na warszawskich Włochach przy ulicy Krakowiaków. Pierwszy w pełni wystarczalny tego typu kompleks w Polsce.

Za wysokim standardem wykonania, stworzeniem komfortowego miejsca dla biznesu, stoi także pięknie zagospodarowany obszar zielony. Utrzymanie tego typu zazielenień przez jak najdłuższy okres roku wymaga zastosowania odpowiednich mat drenażowych, produktów dedykowanych dla dachów zielonych.

Prawidłowo wykonany dach zielony akumuluje wodę, dzięki czeku ciągi komunikacyjne, chodniki w każdych warunkach pogodowych pozwalają na poruszanie się po suchej powierzchni, nie ma zastoin wodnych.

Coraz popularniejsze ekologiczne budownictwo opiera się na rozwiązaniach dobrych dla środowiska naturalnego i ogólnego komfortu użytkownika. Przestrzeń zielona to czyste powietrze które filtrują rośliny. Ważnym elementem jest tłumienie hałasu który w tego typu obiektach biurowych jest nie do uniknięcia.

Dla dostarczenia idealnych rozwiązań zostały wykorzystane produkty:

  • Delta Floraxx Top, Delta Terraxx, Delta Terrax TP
  • Floraxx Top — 10 000 m², Terraxx — 7 000 m², Terrax TP — 6 000 m²

W ramach inwestycji powstanie dwanaście budynków biurowych klasy A, o całkowitej powierzchni najmu około 130 000 m². Budynki realizowane są w zgodzie z certyfikacją Breem. Projekt pracowni APA Wojciechowski. Investor: White Star. Inwestycja realizowana etapami. Pierwszy etap zakończony w roku 2012, planowane zakończenie etapu VI to rok 2020.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE