Magdalena Tomaszewska

Urodziłam się w 1998 roku w Łodzi. Po ukończeniu gimnazjum zdecydowałam się na I Prywatne Liceum Plastyczne im. Władysława Drapiewskiego w Płocku. Wybrałam profil Aranżacja przestrzeni, w 2018 roku obroniłam dyplom artystyczny pod opieką mgr Macieja Jeziórskiego i uzyskałam tytuł zawodowy Artysty plastyka.

Obecnie jestem studentką studiów magisterskich na kierunku Architektura Wnętrz na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu. Dyplom licencjacki obroniłam w lipcu 2022 pod opieką dr. Marcina Podskarbiego.

Architektura wnętrz jest moją pasją od najmłodszych lat. Jako mała dziewczynka zbierałam różne gazetki, katalogi wnętrzarskie, budowlane, jakie znalazłam w domu i wycinałam z nich to, co mi się podobało. Wszystkie te wycięte elementy przyklejałam do dużego zeszytu, tworząc nieświadomie kolaże z inspiracjami. Mój tata od 25 lat tworzy ekskluzywne kuchnie na zamówienie, od najmłodszych lat obserwowałem jego prace. Dlatego mówią o mnie, że projektowanie i proces twórczy "wypiłam z mlekiem matki". Swoją przyszłość zawodową wiąże wyłącznie z tą dziedziną, ponieważ uważam, że praca z pasji to nie praca, a przyjemność.
Moje poszerzające się na bieżąco portfolio można śledzić na Facebooku oraz Instagramie pod nazwą MT Architektura Wnętrz.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE