Michał Werner

Jestem studentem III roku Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu na kierunku Architektury Wnętrz. W swoich projektach lubię poruszać wątki tematyczne, oddziałujące na użytkowników przestrzeni wielopłaszczyznowo, np. wprowadzając ich w jakiś konkretny nastrój czy wywołując nostalgię poprzez inspirację formami historycznymi.

Dizajn odgrywa wielką rolę w moim życiu — pasjonuję się jego historią, śledzę na bieżąco dynamicznie zmieniający się jego świat. Oprócz tego do moich zainteresowań należy historia sztuki, jak i sztuka sama w sobie, dobre kino, przede wszystkim jego klasyka oraz gotowanie. Jestem osobą, która lubi być dobrze doinformowana, dokładnie obserwuje, to co dzieje się dookoła mnie, czy to na zewnątrz czy w mediach społecznościowych. Dzięki temu zbieram również mnóstwo inspiracji, których nie brakuje w naszym otoczeniu.

„Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today.” – James Dean

Ten cytat idealnie oddaje to jak staram się żyć i jakim człowiekiem chcę być dla innych, ale przede wszystkim dla samego siebie. Najważniejsze jest to aby pamiętać, że wszystko w Naszych marzeniach jest możliwe, a marzenia te jesteśmy w stanie spełnić.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE