PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Wiodący producent szkła typu float oraz szkła powlekanego na świecie

18 listopada '19

Guardian Glass

Guardian Glass, główna firma grupy Guardian Industries, jest jednym z wiodących producentów szkła typu float oraz szkła powlekanego na świecie. W 25 fabrykach szkła float na całym świecie firma Guardian Glass produkuje szkło o wysokich parametrach stosowane we wnętrzach i na zewnątrz budynków (zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych), transporcie oraz branży technicznej.

Produkty Guardian Glass można znaleźć w domach, biurach, samochodach i najbardziej rozpoznawalnych realizacjach architektonicznych na świecie. Centrum Naukowo-Technologiczne Guardian Glass stale rozwija nowe produkty oraz rozwiązania. Dzięki dostępności najnowocześniejszej technologii otwieramy naszym klientom oczy na możliwości szkła – dzięki nam mogą oni „See what’s possible®”. Po więcej informacji zapraszamy pod adres guardianglass.com.

Guardian Industries

Siedziba Guardian Industries znajduje się w Auburn Hills w amerykańskim stanie Michigan. Firma działa w Ameryce Północnej i Południowej, Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji. Firmy należące do grupy Guardian zatrudniają 18.000 osób i produkują szkło typu float o wysokich parametrach, szkło powlekane oraz gotowe produkty szklane. Nasze produkty mają zastosowanie w projektach architektonicznych, budownictwie mieszkalnym, wnętrzach, transporcie publicznym oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szkło techniczne, wysokiej jakości chromowane, a także lakierowane części plastikowe stosowane w branży motoryzacyjnej oraz pojazdach ciężarowych.

Wizją firmy Guardian jest stanie się preferowanym partnerem dla naszych klientów, dostawców, pracowników i społeczności, a także współpraca z nimi oparta na wzajemnym zaufaniu. Pozwala nam to nieustannie skupiać się na poprawie ludzkiego życia. Robimy to, dostarczając produkty oraz świadcząc usługi, które nasi klienci cenią bardziej, niż dostępne alternatywy. W realizacji swojej misji staramy się wykorzystywać mniejsze ilości surowców. Guardian jest jednostką zależną należącą w pełni do Koch Industries, Inc. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej guardian.com

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE