PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Instalacje domofonowe

04 lipca '19


Firma Siedle z Niemiec produkuje wszystko, co służy komunikacji na budynku i w nim. Punktem ciężkości są instalacje domofonowe; oferta produktów obejmuje poza nimi skrzynki na listy, oświetlenie, monitoring video, kontrole dostępu i połączenie w sieć z systemami cyfrowymi i inteligentną automatykę domów w „Smart Home“. Firma Siedle jest znana z wizjonerskich technologii, jakości najwyższej klasy i wielokrotnie nagradzanego wzornictwa.

Wzornictwo firmy Siedle jest wierne całościowemu podejściu. Poszczególne funkcje łączą się w obrębie wyznaczonej siatki wzorniczej w konkretny produkt. To wzornictwo systemowe jest warunkiem największej możliwej swobody stosowania: Indywidualność jest zasadą wzornictwa firmy Siedle. Systemy komunikacji dopasowują się w kształcie, funkcji i wzornictwie całkowicie do życzeń projektanta.

Dobre wzornictwo nie stwarza iluzji jakości, lecz samo ją wyraża. Jest to wspólne dla wszystkich produktów firmy Siedle: tak samo dla linii designerskich Siedle do wejścia jak i stacji domofonowych Siedle do komunikacji w budynku.

Niedościgniona różnorodność wzornictwa

Zewnętrzne stacje domofonowe linii designerskiej Siedle Vario spełniają praktycznie każde wymaganie: Można je zamontować we wszystkich wyobrażalnych wariantach budowy i są dostępne w czterech seryjnych kolorach i niezliczonych kolorach na życzenie. Kto preferuje metale, może wybrać linię Siedle Classic, która urzeka szerokim spektrum funkcji i subtelną, klasyczną stylistyką. Tak samo w metalu prezentuje się linia designerska Siedle Steel. Łączy ona w sobie nieograniczone możliwości produkcji na indywidualne życzenie z jakością najnowocześniejszego przetwarzania z wykorzystaniem najnowszych technologii. Każdą instalację Steel projektuje się i buduje na życzenie klienta.

Do komunikacji w budynku firma Siedle oferuje szeroki wybór stacji wewnętrznych, od telefonu wewnętrznego do centrali komunikacyjnej Siedle Axiom. Różne powierzchnie perfekcyjnie wtapiają stacje wewnętrzne w dane otoczenie. Poza tym aplikacja Siedle App przekazuje wywołanie od drzwi na smartfon lub tablet.

Jakość „made in Germany“

Produkty Siedle wyróżniają się najwyższą jakością, nie tracącą na wartości i są bardzo trwałe – „made in Germany“. Siedle projektuje i produkuje wyłącznie tam, gdzie przedsiębiorstwo ma od 270 lat własną siedzibę: w Furtwangen w Schwarzwaldzie. Tu spotykają się najnowocześniejsza technologia produkcji i rzetelna wiedza inżynierska z tradycyjną sztuką rzemieślniczą.

Aby zapewnić realizację własnych wysokich wymagań jakościowych, firma Siedle prowadzi szeroko zakrojone kontrole i badania materiałowe znacznie wykraczające poza znormalizowane standardy. Ta bezkompromisowa jakość sprawdza się codzienne: Produkty firmy Siedle na całym świecie są symbolem niezawodności, bezpieczeństwa działania i trwałości.

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE