PDA 2023 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Altavola Design marka przełamująca świetlne konwenanse

03 grudnia '21

Altavola Design marka przełamująca świetlne konwenanse

ALTAVOLA DESIGN Sp. z o.o. to polska marka, a zarazem producent designerskiego oświetlenia, które zmienia wnętrza w magiczną przestrzeń. Oryginalne i nowoczesne lampy zarażają pasją do piękna. Nasz sukces jest efektem profesjonalizmu, pasji oraz kreatywnego podejścia do oświetlenia.

Velo No. 2 (La101/CE2_gold)

Velo No. 2 (La101/CE2_gold)

© ALTAVOLA

Oświetlenie tworzone z pasją i dbałością o każdy szczegół

W myśl twórczyni marki „lampa to nie tylko przedmiot użytkowy, rozjaśniający przestrzeń, lecz istotny a niekiedy kluczowy element aranżacji”. Z tego powodu każda nasza lampa jest przemyślana a jej projekt realizowany tak by jej światło modelowało i wzbudzało efekt WOW!

Minimalistycznie, nowocześnie… Zaskakująco!

Prosta forma, geometryczne kształty, elegancka linia. Przyciąga wzrok swoim wyrafinowaniem, minimalizmem i wielozadaniowością. LEDowe okręgi marki Altavola Design to wiodąca kolekcja, która skradła serce szerokiego grona odbiorców. Ta nowoczesna lampa, która jest niezwykle energooszczędna dzięki zastosowaniu najnowszych technologii LED. Przyjemne i bezpieczne dla oczu światło zarówno w użytku codziennym jak i do pracy. Możliwości, które dają ledowe okręgi są nieskończone! Tworzymy to co dla innych jest niemożliwe. Projektujemy i realizujemy indywidualne potrzeby Naszych klientów, którzy od oświetlenia chcą czegoś więcej.

Linea No.2 (la087/Px)

Linea No.2 (la087/Px)

© ALTAVOLA

Elegancja, oryginalność, bogactwo!

Nietypowa linia, elegancka kolorystyka, wyjątkowe wzornictwo to efekt wizjonerskiego designu. To po prostu PRESTIGE by Altavola Design. Ta nietuzinkowa kolekcja to nieoczywiste połączenie bogactwa z minimalistycznymi elementami połączenie, które intryguje. Po raz kolejny Altavola odważnie proponuje nowy trend w oświetleniowym wzornictwie. Wyszukane oświetlenie PRESTIGE dedykowane jest koneserom dobrego stylu, którzy nie lubią kompromisów i chcą się wyróżnić. Dzięki najnowocześniejszym technologiom LED oraz najwyższej jakości materiałom lampy te sprawiają że posiadanie jednej z Nich odmienia wnętrze i sprawia, że jest jeszcze bardziej luksusowe i eleganckie.

Linea No.2 (la087/Px)

Linea No.2 (la087/Px)

© ALTAVOLA

Nietuzinkowe lampy marki Altavola Design zaklinają nudę, czarują przestrzeń i nie pozwalają o sobie zapomnieć

Niecodzienne podejście do oświetlenia naszego działu kreatywnego sprawia, że klienci zaczynają przywiązywać jeszcze większą uwagę do oświetlenia, które nie będzie tylko dodatkiem, ale jednym z głównych motywów wystroju. W Altavola Design dbamy o to by każdy klient czuł się ważny, oferujemy fachowe doradztwo oraz indywidualne projekty dopasowane do potrzeb klienta.

Cortina No.1 (La103/P)

Cortina No.1 (La103/P)

© ALTAVOLA

Światowy design w Polsce

W ciągu 8-miu lat Altavola Design podbija Światowy rynek, liczne nagrody, współprace z biurami architektonicznymi w całej Europie, dziesiątki zrealizowanych projektów, od luksusowych hoteli, przestrzeni biurowych, kościołów, restauracji po przytulne mieszkania. Jedyna polska marka zaproszona do współpracy przez ekskluzywny portal Archiproduct, gdzie zdobyliśmy nagrodę Design Awords za projekt Ledowe Okręgi No. 5. Lampy marki Altavola Design są oferowane w stałej sprzedaży w sklepach stacjonarnych i internetowych w 18 krajach Europy.

Więcej na stronie firmy ALTAVOLA DESIGN Sp. z o.o. na portalu PdA.

Głos został już oddany

Pełna deska tarasowa perfekcyjnie imitująca drewno
Laminaty architektoniczne EASYDECOR – połączenie atrakcyjności z użytecznością
Schody strychowe i modułowe, wyłazy dachowe
INSPIRACJE