PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Seria opraw antyolśnieniowych- LIRALIGHTING

03 grudnia '21

Liralighting to producent nowoczesnych systemów oświetleniowych. Możemy pochwalić się wysokimi umiejętnościami w zakresie projektowania oświetlenia w oparciu o najnowocześniejszą technologię Led oraz użyte komponenty. Nasze produkty przechodzą szereg badań, przez co charakteryzuje je wysoka jakość zarówno w konstrukcji oraz uzyskiwanych parametrów świetlnych.

Wieloletnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym pozwala nam na wsparciu architekta fachowym doradztwem na etapie doboru opraw przy danej realizacji. Ponadto dokonujemy niezbędnych obliczeń oświetleniowych i pozostajemy w pełni do dyspozycji w przypadku optymalizacji istniejących już projektów. Rozumiejąc w pełni unikatowość projektów, dostosowujemy istniejące produkty do potrzeb inwestycji oraz jesteśmy w stanie wykonać produkty zaprojektowane pod konkretny projekt. Zajmujemy się projektowaniem systemów sterowania oświetleniem budynków. Projektujemy systemy w oparciu o koncepcję architekta, tak aby spełnić najwyższe oczekiwania inwestorów.

Seria opraw antyolśnieniowych

Seria opraw antyolśnieniowych

© LIRA

Poniżej przedstawiamy serię opraw antyolśnieniowych, redukujących efekt olśnienia. Olśnienie to nieprzyjemne wrażenie dyskomfortu, spowodowane niekontrolowaną i nadmierną jaskrawością w polu widzenia. UGR to ujednolicony wskaźnik olśnienia, który w przypadku przedstawionych opraw kształtuje się na poziomie UGR<11. (im niższy wskaźnik, tym lepsza jakość światła).

PIXY

Gama opraw zapewniająca równomierne oświetlenie pomieszczenia bez efektu olśnienia – współczynnik olśnienia UGR<18. Dwie temperatury barwowe do wyboru: ciepła (3000K) i biała neutralna (4000K), CRI≥80 (na zapytanie CRI≥90), kąt wiązki 36°. Oprawy charakteryzują się lekką konstrukcją. Występują w wersji wpuszczanej w strop oraz w wersji naściennej.

Pixy

Pixy

© LIRA

FIU-FIU

Rodzina opraw liniowych, wyposażonych w innowacyjny układ optyczny, pozwalający na uzyskanie wysokiej sprawności oprawy przy zachowaniu współczynnika olśnienia na poziomie UGR<11. Emisja świetlna bezpośrednia. Oprawa dostępna w wersji zwieszanej lub montowana bezpośrednio do stropu.

Fiu Fiu ULTRA Wellbe

Fiu Fiu ULTRA Wellbe

© LIRA

Możliwość sterowania w systemie DALI (na zapytanie CASAMBI) w dwóch temperaturach barwowych 3000K i 4000K. Fiu-Fiu doskonale sprawdzi się w wymagających pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, salach wykładowych, a więc wszędzie tam, gdzie komfort pracy przekłada się na jej wydajność.

Fiu Fiu ULTRA Over

Fiu Fiu ULTRA Over

© LIRA

 

Więcej informacji na stronie firmy LIRALIGHTING Sp. z o.o. w portalu PdA

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE