LIRALIGHTING Sp. z o.o.

Liralighting to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w produkcji opraw oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Swoją wiedzę i doświadczenie przekładamy na tworzenie idei dostosowanych do różnorodnych wymagań klientów.

Jako jedna z nielicznych firm oświetleniowych w Polsce, możemy pochwalić się własnym laboratorium fotometrycznym, dzięki któremu stale się rozwijamy i wdrażamy innowacyjne technologie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który umożliwia kontrolę całego procesu obróbki oraz malowanie w pełni zautomatyzowanej malarni proszkowej.

Liralighting oferuje nie tylko produkty o bardzo wysokiej jakości, ale również profesjonalne wsparcie oraz indywidualne podejście na każdym etapie realizacji.

Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie udzielać kompleksowego wsparcia w procesach realizacji projektów oświetleniowych. Zapoznajemy się z charakterystyką obiektu i założeniami klienta, szukamy rozwiązań, a następnie zespół ekspertów rozpoczyna pracę nad realizacją. Dążenie do ciągłego rozwoju pozwala nam stale udoskonalać produkty.

Oprawy Liralighting wyróżniają się dużą funkcjonalnością i skutecznością. Bardzo wysokie parametry oraz staranna jakość wykonania, zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Instalatora – artykuły

Biblioteka BIM – artykuły

INSPIRACJE