BUCK.STUDIO

Zajmujemy się tworzeniem miejsc

Specjalizujemy się w projektowaniu miejsc – sposobu ich funkcjonowania, charakteru oraz wyglądu.
Tworzymy oryginalne, inspirujące i spójne projekty przedsięwzięć usługowych i handlowych – restauracji, klubów, hoteli, sklepów, biur, salonów usługowych oraz obiektów kulturalnych, rekreacyjnych i sportowych – dedykowanych precyzyjnie określonym grupom odbiorców.

Opracowujemy nośne koncepty

Kluczowym elementem każdego naszego projektu jest opracowany przez nas koncept, na który składa się jedna czytelna zasada oraz indywidualny zestaw cech i właściwości tworzących miejsce i jego unikalne doświadczenie. Koncept miejsca definiuje jego charakter. Jest tym, co pozwala się wyróżnić i zostać zapamiętanym. Jest także podstawą dla stworzenia marki miejsca – wszystkich elementów identyfikacji i komunikacji: nazwy, logotypu, identyfikacji wizualnej, aranżacji wnętrza, strony www oraz wszelkich dodatkowych elementów związanych ze specyfiką przeznaczenia i funkcjonowania miejsca.

Wyróżnia nas to jak pracujemy

Nasz sposób pracy oparty na kompleksowym procesie projektowym obejmuje wszystkie aspekty, elementy i etapy projektu – od wstępnego researchu i analiz, przez opracowanie konceptu i towarzyszących mu rozwiązań projektowych, aż po finalną realizację i funkcjonowanie miejsca. Pracujemy łącząc wiedzę, umiejętności i doświadczenie w dziedzinach takich jak design, architektura, marketing i komunikacja wizualna.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE