iHome Studio

iHome Studio, to połączenie pasji do projektowania z wieloletnim doświadczeniem.
Pracownia, której założycielką jest Barbara Godawska, istnieje od 2010 roku i ma na koncie ponad 200 zrealizowanych projektów. W 2021 roku, do teamu dołączyła Urszula Godawska. Silna więź, przyjaźń między siostrami i wspólna pasja, przełożyły się również na owocną współpracę.

Główną specjalizacją naszej pracowni są wnętrza mieszkalne. Często zajmujemy się także projektami komercyjnymi takimi jak sklepy, kawiarnie czy biura.

Każdy kolejny projekt to pełne zaangażowanie i indywidualne podejście. Każdorazowo szukamy oryginalnych rozwiązań - pytamy i obserwujemy po to, by zaproponować projekty,  które będą dopasowane do stylu życia, potrzeb i upodobań Klienta.  

Równocześnie, nie zapominamy o tym, że dla wielu aranżacja i remont jest nie tylko wyzwaniem, ale i przygodą związaną z realizacją marzeń. To tutaj pomagamy naszym Klientom w tej realizacji. 

Zasada, którą kierują się projektanci iHome Studio, to chęć stworzenia wnętrz o charakterze uniwersalnym i ponadczasowym oraz osiągniecie kompromisu między wizją architekta i inwestora.

Niejednokrotnie wizja inwestora jest dla nas inspiracją, którą rozwijamy podczas trwania procesu projektowego. Ważne są dla nas jakość wybieranych materiałów, spójność  i światło we wnętrzu.

 

Współpraca z iHome Studio nie kończy się na etapie projektu- nadzorujemy ekipę remontową, dokonujemy zakupów i czuwamy nad realizacją projektu, co pozwala na minimalne zaangażowanie czasu właściciela inwestycji.

Architektura & Biznes – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE