Make It Yours

Zamiłowanie do pięknych przestrzeni wypełnionych szlachetnymi materiałami, ręcznie wykonanymi meblami, doskonale skomponowanymi dekoracjami a przede wszystkim przedmiotami, w powstanie których inni ludzie, ich projektanci i wykonawcy, włożyli swoją staranność, precyzję, fachowość, wyczucie smaku i stylu, towarzyszyły mi od najmłodszych lat.

Film Incepcja opowiada, że idea jest jak wirus, który można zaszczepić. Ideę by zostać architektką wnętrz zaszczepili mi rodzice. Podczas wakacji zwiedzaliśmy piękne miejsca na całym świecie, kontemplując myśl architektoniczną najwybitniejszych projektantów oraz kunszt twórczości artystów, zarówno minionych jak i dzisiejszych czasów. Ta idea wzmacniana była również przez dziadka, który w swoim zakładzie stolarskim produkował niepowtarzalne meble, i który całą swoją osobą pokazywał, jak wspaniały jest proces tworzenia.

Myślę, że wyczucie stylu, kompozycji, estetyki to coś co nabywamy przez całe życie. Jestem wdzięczna rodzicom, i dziadkowi, że zasiali ziarenko, które z czasem wykiełkowało i zaczęło rosnąć ukierunkowując moje życie w stronę architektury, dziedziny nacechowanej pięknem oraz nieskończoną ilością form i kolorów. Zafascynowanie estetyką przestrzeni i architektury przerodziło się w zawód architekta wnętrz i dało początek mojej zawodowej karierze.

Ewa Więcek - architektka prowadząca, właścicielka Make It Yours

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE