PIG Architekci

W PIG Architekci od 2012 roku łączymy bogate doświadczenie zawodowe z wrażliwością na kontekst przestrzenny. Dbamy o jakość oraz spójność rozwiązań funkcjonalnych, konstrukcyjnych i materiałowych.

W każdym projekcie dążymy do znalezienia indywidualnej drogi projektowej tworząc obiekty wyjątkowe, harmonijnie współgrające z otoczeniem. Nasze podejście do projektowania koncentruje się na najlepszym interesie inwestora, zawsze z myślą o znalezieniu optymalnych rozwiązań.

Wierzymy, że innowacja i tradycja mogą współistnieć, tworząc wyjątkową architekturę. Specjalizujemy się w projektowaniu unikalnych obiektów, które nie tylko odzwierciedlają ducha miejsca, ale także odpowiadają na potrzeby społeczności.

Nasze usługi obejmują szeroki zakres dziedzin, od projektowania lotnisk, budynków mieszkalnych, biurowych, muzeów, po obiekty sportowo-widowiskowe i wiele innych.

Oferujemy pełen zakres wielobranżowej dokumentacji projektowej, od koncepcji po projekt wykonawczy, włącznie z nadzorem autorskim. Posiadamy doświadczenie w przeprowadzaniu wszelkich procedur administracyjnych oraz wiedzę techniczną niezbędną do realizacji inwestycji.

Zapraszamy do współpracy!

INSPIRACJE
Zlewozmywaki granitowe Schock – design i jakość nie tylko do kuchni. SCHOCK HAND MADE IN GERMANY
Panelowy system poprawy izolacyjności akustycznej istniejących ścian i stropów – ZIPS
Balustrady Glassini SMART - wytrzymałość balustrad aluminiowych z dowolnością w doborze wypełnień