Projektive Architekci

Projektive Architekci to studio projektowe założone przez mgr.inż. arch. Karolinę Wilgucką-Burzyńską w 2008 roku. Aktualnie na czele firmy stoją architekt Karolina Wilgucka-Burzyńska - właścicielka i główny projektant oraz Izabela Maciejewska-Gałaś - partner projektant.

Zespół opracowuje projekty wnętrz, budynki jednorodzinne, a także krajobraz. Do zespołu Projektive idealnie pasuje określenie "siła kobiet". Zespół projektowy tworzą wyłącznie kobiety, które się wspierają i są dla siebie jednocześnie inspiracją. Każda z nich jest inna ale dzięki temu twórczość pracowni jest tak bogata i różnorodna. Architektki najlepiej sprawdzają się w kompleksowej zleceniach. Projekt domu, jego idealnej lokalizacja na działce wraz z ogrodem po spójną koncepcję wnętrza. Projektive tworzy przestrzenie przyjazne człowiekowi - jego potrzeby, przyzwyczajenia i marzenia są priorytetem przy powstawaniu i wdrażaniu projektów pracowni.


Zespół składa się z kilku młodych i równie utalentowanych projektantek, które różniąc się od siebie na poziomie temperamentu, stylu, wspaniale się jednocześnie uzupełniają.

Ta niesamowita mieszanka solidnego wykształcenia, talentu i pasji w tym co robią owocuje realizacjami, które niejednokrotnie zapierają dech w piersiach i zawsze dopracowywane są w najmniejszym szczególe.

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE