Rayss Group

Początki Rayss Group sięgają roku 2000, w którym powstała pracownia a jej wspólnicy zaczęli zbierać doświadczenia i rozwijać zespół projektowy mając na koncie wiele udanych realizacji.

Od roku 2019 po połączeniu z pracownią architektury krajobrazu Zieleniarium kontynuujemy założoną misję jako Rayss Group.

W skład zespołu wchodzą zarówno doświadczeni projektanci jak i młodzi architekci wprowadzający nową jakość i świeże spojrzenie na architekturę.

Podstawową działalnością firmy jest kompleksowa obsługa inwestycji w zakresie projektów budowlanych i wykonawczych oraz nadzór autorski nad ich realizacją.

Dbamy o to by realizacja inwestycji przebiegała pod kontrolą i była wykonana zgodnie z przygotowaną przez nas dokumentacją projektową.

Siłą pracowni jest stała, wieloletnia współpraca z renomowanymi projektantami branżowymi pozwalająca na realizację każdego zadania projektowego.

Mamy doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji projektowej obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych, sportu i rekreacji, hotelowych oraz oświaty, które wpisały się na stałe zarówno w przestrzeń Trójmiasta jak i innych rejonów Polski.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE