Studio Wzory

Jagoda Valkov

Section Title Separator

Projektantka wnętrz, scenografka, fotografka, koordynatorka dużych imprez artystycznych i wystawienniczych, aktywistka miejska. Wiedzę zdobywała m.in. na kierunkach Scenografii i Wystawiennictwa ASP w Łodzi oraz architektury krajobrazu w Warszawie, ukończyła również Akademię Fotografii w Warszawie, Szkołę Andrzeja Wajdy i program mentoringowy Sputnik Photos. 

Anna Indulska

Section Title Separator

Kiedyś wieloletnia właścicielka klubokawiarni Praski Winowajca i menedżerka kultowej restauracji Bufet Centralny w Warszawie, dziś specjalistka w dziedzinie polskiej powojennej sztuki użytkowej ze szczególnym uwzględnieniem szkieł z polskich hut, nieustannie pogłębiająca swoją wiedzę w dziedzinie polskiego hutnictwa i fabryk porcelany. Swoją wiedzą i umiejętnościami dzieli się tworząc projekty artystyczno-użytkowe takie jak kolekcja ponad 150 szkieł dekoracyjnych z lat 60.-80. XX wieku. stworzona na zamówienie hotelu Raffles Europejski.

Maria Lubicz-Łapińska

Section Title Separator

Wiedzę zdobytą na ASP w Warszawie, wykorzystuje obecnie zajmując się zawodowo montażem filmowym i reklamowym oraz projektowaniem graficznym. Odpowiada za oprawę graficzną Targów Designu WZORY i Warszawskiego Festiwalu Kulinarnego. Jako montażystka pracowała dla takich firm jak: Lost At Sea, Red Bull, Surfmag, Maxcom, Mitsubishi, ChaiKola.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE