PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

Tommark - 30-stoletnie doświadczenie w branży dekoracji okiennych

07 grudnia '21

Tommark to firma z 30-sto letnim doświadczeniem w branży dekoracji okiennych, które jest synonimem jakości i rzetelności. Zajmuje się ona się produkcją komponentów z tworzyw sztucznych stosowanych do przesłon okiennych oraz wyrobów gotowych najwyższej jakości.

Dekoracje okienne

Dekoracje okienne

© TOMMARK

Swoje działania promocyjne kierujemy głownie do klientów biznesowych z tej samej oraz pokrewnych branży na rynku przesłon i dekoracji okiennych, od lat pracując no wizerunek solidnego partnera biznesowego w zakresie produkcji i dostaw komponentów produkowanych we własnym parku maszynowym oraz wyrobów na miarę. Specjalizujemy się wytwarzaniu akcesoriów do produkcji przesłon wewnętrznych a sztandarowym produktem są cenione na rynku wyroby, znane pod marką Vario:

  • rolety,

  • rolety rzymskie,

  • żaluzje drewniane i aluminiowe,

  • plisy,

  • moskitiery.

Dekoracje okienne

Dekoracje okienne

© TOMMARK

Firma w obecnej chwili współpracuje w dużej mierze z kontrahentami krajowymi, natomiast również bardzo duża część produkcji jest esportowana do partnerów zagranicznych w USA, Niemczech, Holandii, Czechach itp.

Dekoracje okienne

Dekoracje okienne

© TOMMARK

W odpowiedzi na potrzeby rynku, Tommark w ostatnim czasie znacząco rozszerzył zakres produkcji rolet rzymskich. Rolety rzymskie to nowoczesny system zaciemniająco-ozdobny wdrożony ze szczególnym naciskiem na design i wzornictwo. Aby sprostać wizji projektantów, firma wprowadza kolekcję składającą się z ponad 700 wzorów tkanin.

Dekoracje okienne

Dekoracje okienne

© TOMMARK

Dodatkowo nowoczesne rozwiązania poligraficzne umożliwią tworzenie niepowtarzalnych wzorów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Poza trwałością i jakością wykonania, ważne są także praktyczne aspekty użytkowania produktów.

Dekoracje okienne

Dekoracje okienne

© TOMMARK

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów rolet rzymskich oraz automatyki pogodowej, czy zdalnego sterowania maksymalizuje komfort użytkowania produktów. Systemy rolet rzymskich mogą być montowane standardowo na oknie lub także jako plafony dachowe dedykowane nowoczesnym przestrzeniom biurowym, ogrodom zimowym czy też wnętrzom prywatnym.

Dekoracje okienne

Dekoracje okienne

© TOMMARK

 

Więcej inormacji na stronie firmy TOMMARK Sp. J. w portalu PdA

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE