360 wzorów rolet rzymskich

computer zapisz w ulubionych

360 wzorów rolet rzymskich

25 listopada '19
TOMMARK Sp. J.

TOMMARK Sp. J.

ul. Przemysłowa 3

95-050 Konstantynów Łódzki

tel: 426517131

fax: 426333300

Tommark to polski producent wewnętrznych systemów przysłon okiennych od 1990 roku.

Działalność spółki obejmuje produkcję gotowych wyrobów na miarę:

  • Rolet materiałowych
  • Żaluzji plisowanych
  • Rolet rzymskich
  • Zaluzji aluminiowych
  • Zaluzji drewnianych
  • Zaluzji pionowych – verticale
  • Moskitier.

W trosce o najwyższą jakość towarów firma sama wytwarza podzespoły wyrobów gotowych, spełniając najwyższe europejskie standardy jakości, ze szczególnym uwzględnieniem norm „Child Safety” PN-EN 13120, określających bezpieczeństwo dzieci. Od 2017 roku cała działalność odbywa się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w hali o powierzchni 6000 m2, skąd produkty są dostarczane do 15 krajów w całej Europie oraz do USA.

2020 – Rozwój Rolet Rzymskich

W odpowiedzi na potrzeby rynku, Tommark rozszerza zakres produkcji rolet rzymskich kładąc szczególny nacisk na design i wzornictwo. Aby sprostać wizji projektantów, firma wprowadza kolekcję składającą się z ponad 360 wzorów tkanin. Dodatkowo nowoczesne rozwiązania poligraficzne umożliwią tworzenie niepowtarzalnych wzorów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Poza trwałością i jakością wykonania, firma stawia również na praktyczne aspekty użytkowania produktów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów rolet rzymskich oraz automatyki pogodowej, czy zdalnego sterowania maksymalizuje komfort użytkowania produktów.

Celem firmy jest utrzymanie stabilnej i długoletniej współpracy z kontrahentami w zakresie sprzedaży podzespołów przysłon wewnętrznych, gotowych produktów na miarę oraz wdrażania do produkcji indywidualnych projektów komponentów z tworzyw sztucznych.

Wykwalifikowani eksperci zawsze udzielą informacji i wparcia technicznego z zakresu montażu oraz zastosowania wszystkich typów przysłon okiennych przy wszelkich projektach prowadzonych przez architektów oraz projektantów wnętrz.

inne w kategorii "PRODUKTY"

MS więcej niż OKNA

Żaluzje fasadowe mSun+ zostały zaprojektowane dla zapewnienia odpowiedniego poziomu nasłonecznienia we wnętrzach, [...]

JASIEŃSKI-WAREMA

Od 29 lat firma {tagt:Producent} jest wiodącym dystrybutorem osłon przeciwsłonecznych wysokiej klasy (żaluzji, marki, [...]

JASIEŃSKI TOMASZ

Firma JASIEŃSKI od 1991 r. współpracuje na terenie Polski z niemiecką firmą WAREMA Renkhoff GmbH. Działalność firmy [...]

mogą Cię zainteresować

inne artykuły firmy

Głos został już oddany