PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Korzystaj z darmowej wersji online

360 wzorów rolet rzymskich

25 listopada '19

Tommark to polski producent wewnętrznych systemów przysłon okiennych od 1990 roku.

Działalność spółki obejmuje produkcję gotowych wyrobów na miarę:

  • Rolet materiałowych
  • Żaluzji plisowanych
  • Rolet rzymskich
  • Zaluzji aluminiowych
  • Zaluzji drewnianych
  • Zaluzji pionowych – verticale
  • Moskitier.

W trosce o najwyższą jakość towarów firma sama wytwarza podzespoły wyrobów gotowych, spełniając najwyższe europejskie standardy jakości, ze szczególnym uwzględnieniem norm „Child Safety” PN-EN 13120, określających bezpieczeństwo dzieci. Od 2017 roku cała działalność odbywa się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w hali o powierzchni 6000 m2, skąd produkty są dostarczane do 15 krajów w całej Europie oraz do USA.

2020 – Rozwój Rolet Rzymskich

W odpowiedzi na potrzeby rynku, Tommark rozszerza zakres produkcji rolet rzymskich kładąc szczególny nacisk na design i wzornictwo. Aby sprostać wizji projektantów, firma wprowadza kolekcję składającą się z ponad 360 wzorów tkanin. Dodatkowo nowoczesne rozwiązania poligraficzne umożliwią tworzenie niepowtarzalnych wzorów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Poza trwałością i jakością wykonania, firma stawia również na praktyczne aspekty użytkowania produktów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów rolet rzymskich oraz automatyki pogodowej, czy zdalnego sterowania maksymalizuje komfort użytkowania produktów.

Celem firmy jest utrzymanie stabilnej i długoletniej współpracy z kontrahentami w zakresie sprzedaży podzespołów przysłon wewnętrznych, gotowych produktów na miarę oraz wdrażania do produkcji indywidualnych projektów komponentów z tworzyw sztucznych.

Wykwalifikowani eksperci zawsze udzielą informacji i wparcia technicznego z zakresu montażu oraz zastosowania wszystkich typów przysłon okiennych przy wszelkich projektach prowadzonych przez architektów oraz projektantów wnętrz.

Głos został już oddany

Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Dachówki ceramiczne Röben – zawsze na czasie
INSPIRACJE