Niestandardowe rozwiązania osłon okiennych

computer zapisz w ulubionych

Niestandardowe rozwiązania osłon okiennych

25 listopada '19
VERTEX S.A.

VERTEX S.A.

ul. Bestwińska 25

43-502 Czechowice-Dziedzice

tel: 322145331, 322145330

fax: 322145351


Producent osłon okiennych Vertex S.A. w ofercie posiada osłony przeciwsłoneczne: rolety materiałowe, rolety Dzień Noc, żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane, plisy, markizy, pergole, moskitiery, żaluzje fasadowe, rolety zewnętrzne, bramy oraz kraty rolowane i szeroką gamę innych systemów. Firma działa na rynku polskim oraz europejskim oferując produkty wysokiej jakości do domów i mieszkań.

Wszystkie produkty produkowane są pod indywidualne wymiary zgodnie z zamówieniem Klienta. Dzięki temu każda osłona idealnie pasuje do konkretnego okna. Realizowane są również najbardziej niestandardowe, specjalne zamówienia. Szeroki wybór wzorów i kolorów pozwala na doskonałe dopasowanie do aranżacji wnętrza, czy w przypadku osłon zewnętrznych – elewacji budynku lub domu. Pergole Vertex będą doskonałym uzupełnieniem tarasu czy ogrodu. Wszystkie produkty produkowane są zgodnie z rygorystycznymi normami europejskimi. Co ostatecznie pozwala na uzyskanie produktu bezpiecznego, gwarantującego najwyższą jakość.

Rolety wewnętrzne

Rolety Vertex S.A. wykonane są z doskonałej jakości tkanin. W ofercie są rolety w kilku systemach kasetowych, wolnowiszące oraz wielkogabarytowe.

Plisy okienne

To świetne rozwiązanie do osłonięcia każdego okna. Plisy można zastosować również do okien o nietypowych kształtach np. okrągłych. Główną zaletą tego typu osłon jest możliwość ich regulacji. Okno można osłonić z góry, z dołu lub ustawić plisę według własnych potrzeb.

Żaluzje aluminiowe i drewniane

Vertex S.A. proponuje bogatą kolorystykę żaluzji aluminiowych o piórkach w szerokościach 16, 25, 50 mm. Piórka mogą być jednobarwne, dwustronnie kolorowe, drewnopodobne czy perforowane. Żaluzje drewniane 25, 50 mm to ekskluzywne osłony okienne. Szczególnie polecane do dużych przeszkleń.

Najnowsza kolekcja tkanin Magic Trio

To doskonałej jakości tkaniny do rolet materiałowych, Dzień Noc oraz plis. Magic Trio to kompozycja pięknych tkanin zgodnie z najnowszymi trendami w designie. Tkaniny świetnie pasują do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych.

Konkurencyjne ceny, bogata oferta, niestandardowe rozwiązania, indywidualne podejście do każdego Klienta, fachowe doradztwo, szybka dostawa – to argumenty, które przemawiają za współpracą z Vertex S.A. Bezpieczne rozwiązania najwyższej jakości i spełniające rygorystyczne normy produkty. Vertex S.A. to doskonały partner dla Architektów, Inwestorów, Deweloperów oraz Klientów B2B.

inne w kategorii "PRODUKTY"

KNAUF AMF

Silne marki wyróżniają się tym, że pozostają wierne swoim zasadom, że istnieje powód, dla którego funkcjonują na rynku [...]

GRUPA NOWY STYL

Od ponad 25 lat tworzymy kompleksowe rozwiązania meblowe dla biur i miejsc użyteczności publicznej. Obecnie jesteśmy 3. [...]

MIKOMAX SMART OFFICE

Powstaliśmy 30 lat temu, z pasji i fascynacji raczkującym wówczas w Polsce środowiskiem biurowym. Z upływem czasu [...]

mogą Cię zainteresować

inne artykuły firmy

Głos został już oddany