PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Energooszczędne i estetyczne oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne

01 października '19


W dobie masowej produkcji, taktyka firmy ElmarCo zakłada indywidualizację oraz produkcję dedykowanych wzorów na potrzeby inwestora.

Atutami prezentowanych opraw, zarówno tych służących do oświetlenia wnętrz, jak i opraw zewnętrznych oraz parkowych jest to, że projektowane i wykonywane są one w Polsce pod okiem właścicieli firmy, zafascynowanych możliwościami nowoczesnej techniki oświetleniowej LED i wrażliwych na idee dobrego designu oraz szanujących indywidualne potrzeby klienta.

AREM

Uniwersalna prosta latarnia aluminiowa. Możliwość wykonania również z wysięgnikiem. Dobrze komponuje się zarówno z klasyczną jak i nowoczesną oprawą.

SEVILA

Latarnia zbudowana z aluminiowej stopniowanej kolumny rurowej z charakterystycznym wysięgnikiem 1 lub 2 ramiennym. Bardzo dobrze komponuje się z zabytkowym otoczeniem.

BOKARD LED

Uniwersalna latarnia LED, która idealnie będzie się komponować w otoczeniu nowoczesnej architektury w parkach i skwerach.

ELEW i KADET

Latarnie i oprawy ogrodowe z tych serii to połączenie bardzo nowoczesnej formy i energooszczędnego źródła LED. Oprawy świetnie prezentują się zarówno w ogrodach, parkach, terenach wokół hoteli.

BOVER

Nowoczesna forma tej ledowej oprawy pozwala oświetlić różnorodne przestrzenie ogrodowe, parkowe oraz tereny wokół hotelu

MILENA

Elegancka, bardzo liczna i różnorodna rodzina lamp pozwoli oświetlić każde wnętrze.

LUPUS

Rodzina lamp LUPUS to eleganckie oprawy, które znajdują zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach hotelowych i mieszkalnych. Możliwość wyboru tkaniny abażura pozwala aby lapy wpasowały się w charakter wnętrza.

KANDEL i KANDEL usb

Kinkiety KANDEL to nowoczesne oprawy przeznaczone do sypialni w mieszkaniach oraz w pokojach hotelowych. Idealne, aby przy komfortowym oświetleniu oddać się ulubionej lekturze. Istnieje możliwość umieszczenia w puszcze portu USB do ładowania różnych urządzeń typu telefon, ipad.

WAY

Nowoczesna latarnia do oświetlania przestrzeni publicznych. Zbudowana na bazie profili stalowych lub aluminiowych, wyposażona w oprawy lub projektory o nastawnym kącie świecenia. Opcjonalnie w dolnej części latarni może być zamontowana oprawa LED dająca kolorową poświatę wzdłuż słupa.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE