Innowacyjne i przyjazne dla środowiska systemy aluminiowe

01 listopada '19

SYSTEMY ALUMINIOWE DLA BUDOWNICTWA

Reynaers Aluminium to międzynarodowy dostawca innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska systemów aluminiowych do produkcji ścian osłonowych, okien, drzwi, drzwi przesuwnych i harmonijkowych, a także osłon przeciwsłonecznych. Firma stawia również na innowacje cyfrowe, udostępniając architektom nowoczesne narzędzia projektowe, m.in. pokój rzeczywistości wirtualnej Avalon.

SYSTEMY OKIENNO-DRZWIOWE

  • MasterLine 8, innowacyjny system do produkcji okien i drzwi, gwarantujący niezmienną głębokość zabudowy bez względu na Uf projektowanego rozwiązania. Izolacyjność termiczna okien może sięgać Uw = 0,75 W/m2K. System uzupełniono o nowe warianty drzwi, m.in. bezprogowych, obrotowych i panelowych. Rozszerzeniem platformy MasterLine jest system MasterLine 10, zaprojektowany z myślą o budownictwie energooszczędnym. W najlepszej kombinacji profili z przeszkleniem Uw wynosi zaledwie 0,63 W/m2K.
  • SL 38. System charakteryzuje się wysoką izolacyjnością, funkcjonalnością profili i estetyką (min. wys. 68 mm dla złożenia ramy i skrzydła). Polecany jest do renowacji zabytkowych budynków i tam, gdzie oczekiwane są rozwiązania nawiązujące do wyglądu okien stalowych.
  • CI 45. Modułowy system do zabudowy przestrzeni wewnątrz budynków. Daje możliwość stworzenia ścianek o wysokości do 4 m i zastosowanie różnych typów drzwi, w tym również przesuwnych. Komora w profilach umożliwia ukrycie okablowania.

ŚCIANY OSŁONOWE

  • CW 50. Uniwersalny system do ścian osłonowych i połaci dachowych, dający zróżnicowane, niemal nieograniczone możliwości połączeń profili. Występuje w wielu wariantach estetycznych. Nowe materiały izolacyjne umożliwiają uzyskanie przekroju o współczynniku Uf = 0,56 W/m2K. Dzięki specjalnym podpórkom pod przeszklenie można stosować przeszklenia o wadze do 700 kg.
  • CW 65-EF. Ekonomiczny system fasady elementowej, odpowiedni do wysokich budynków. Dzięki prefabrykacji w zakładzie produkcyjnym montaż na placu budowy jest szybki i nie wymaga stosowania rusztowań. Najnowsze rozwiązania dają architektom jeszcze więcej swobody podczas projektowania siatki konstrukcji.

SYSTEMY PRZESUWNE

  • Hi-Finity. Ultracienkie profile i montowana w ścianie ościeżnica Hi-Finity umożliwiają uzyskanie eleganckich konstrukcji o bardzo dużych przeszkleniach. W systemie dostępnych jest wiele konfiguracji otwieranych ręcznie lub automatycznie. Maksymalna waga skrzydła otwieranego automatycznie wynosi 750 kg.
  • CP 155/-LS i CP 130/-LS to izolowane systemy przesuwne i podnoszono-przesuwne (wariant LS), umożliwiające tworzenie konstrukcji o maksymalnym ciężarze skrzydła odpowiednio 400 i 300 kg. Dostępne również z zerowym progiem i rozwiązaniem kieszeniowym. System CP 155 dostępny jest także w wersji otwieranej automatycznie.

Głos został już oddany

Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Dachówki ceramiczne Röben – zawsze na czasie
AQUA – Stelaże podtynkowe i przyciski spłukujące
INSPIRACJE