okno zamknie się za 5

computer zapisz w ulubionych

Kompleksowe wsparcie w walce z hałasem

22 lipca '19
APAMA ACOUSTIC PROJECT

APAMA ACOUSTIC PROJECT

ul. Plac Witosa 1a

42-125 Kamyk

tel: 34366628

mobile: 667766100


Jesteśmy w 100% polską firmą oferującą swoje produkty nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Od początku istnienia naszej firmy jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży materiałów akustycznych, stawiając nie tylko na sprzedaż, ale na działalność badawczą, rozwojową i wykonawczą. Akustyka to nasza pasja!

Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny gwarantują wysoki poziom wykonywania usług. Proponujemy kompleksowe wsparcie w walce z szeroko pojętymi problemami z akustyką. Począwszy od pomiarów akustycznych czy analiz, poprzez dokładny projekt, po wyprodukowanie materiałów oraz montaż. Staramy się jak najlepiej rozwiązać każdy problem z hałasem, o czym świadczy szerokie grono zadowolonych klientów, zarówno wśród osób prywatnych jak i instytucji publicznych.

Żaden rodzaj dźwięku nie jest dla nas straszny, znajdziemy rozwiązanie w każdej sytuacji – pomożemy zarówno w domach prywatnych, studiach nagraniowych, a także w przemyśle i motoryzacji. Szeroki wachlarz produktów pozwala nam dobrać materiał idealnie dostosowany do Państwa potrzeb. Bogaty park maszyn umożliwia wykonanie każdego indywidualnego zamówienia klienta.

Ofertę swoją kierujemy nie tylko do odbiorców profesjonalnie związanych z dźwiękiem, ale także do osób niezwiązanych z branżą muzyczną. Zatem jeśli chcą Państwo odpoczywać w ciszy, pracować wydajnie w spokojnym otoczeniu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Stworzymy dla Państwa profesjonalne kino domowe, idealnie wyciszoną sypialnię lub pomieszczenie gdzie można grać czy tworzyć muzykę.

W naszych projektach stawiamy na design, formę i oryginalny kształt paneli. Czas skończyć z wizerunkiem monotonnej i nudnej akustyki! Baw się formą, twórz, projektuj – zbuduj z nami niepowtarzalne wnętrze o idealnej akustyce.

Oferujemy produkty wysokiej jakości oraz proste w montażu. Najszersza oferta w Polsce pozwala nam na zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta. Wysoką jakość potwierdzają badania w takich instytucjach jak ITB, PZH, PIMOT oraz ogniowe CNBOP, dzięki czemu można montować je nawet w budynkach użyteczności publicznej. Posiadamy własne laboratorium dzięki czemu na bieżąco wprowadzamy nowoczesne rozwiązania i produkty, a także wykonujemy badania zlecone przez klientów.

Głos został już oddany