okno zamknie się za 5

Designerskie okładziny ścienne i sufitowe ze sklejki

computer zapisz w ulubionych

Designerskie okładziny ścienne i sufitowe ze sklejki

04 października '19
Bester Studio

Bester Studio

ul. Kolejowa 5A

37-100 Łańcut

tel: 172491722

Kolekcja designerskich okładzin ściennych i sufitowych ze sklejki

Bester Studio to pracownia projektowa łącząca kilkudziesięcioletnie doświadczenie i know-how Parku Technologii Sklejki Bester, ze świeżością koncepcji kreatywnych młodych, polskich projektantów. To przestrzeń, w której wcielamy w życie najśmielsze marzenia wynikające z połączenia rzemieślniczej manufaktury, high-endowych rozwiązań technologicznych i pasji tworzenia unikalnych konceptów.

Panele architektoniczne 3D Bester Studio to nowość na polskim rynku elementów wyposażenia wnętrz. Wykonane z formowanej sklejki bukowej w naturalnym fornirze, wprowadzają ciepło i naturalność drewna do nowoczesnych przestrzeni. Fantazyjne przestrzenne formy, pobudzająca wyobraźnię kolorystyka dekorów i ich tła, nieograniczone możliwości aranżacji i kompozycji, to znaki szczególne paneli architektonicznych 3D Bester Studio.

Kolekcja FORM to efekt synergii – kreacji polskich projektantów oraz inspiracji duńskim designem. Unikalne koncepty. Płynące kształty, spektakularnie odbijające światło. Smukłe, perfekcyjnie gładkie ręcznie szlifowane krawędzie. Autentyczność i szlachetność drewna w najlepszym wydaniu.

W ramach kolekcji FORM oferowane są panele:

  • Evan – majestatyczny, wielkoformatowy panel idealnie komponujący się na dużych powierzchniach. Masywny prostokąt wygięty w nieregularną formę, sprawia wrażenie płynącej iluzji, przykuwa wzrok i intryguje.
  • Hoop – wypukły okrąg zamknięty w kwadracie, to klasyka z odrobiną ekstrawagancji pulsująca w panelu ściennym Hoop. Klubowy wystrój inspirowany stylem retro, idealnie przełamuje monotonię nowoczesnych przestrzeni.
  • Lysse – delikatny, wysublimowany panel przypominający kształtem plecioną łubiankę. Nieskomplikowany montaż, umożliwia modyfikacje położenia poszczególnych elementów paneli, dzięki czemu samodzielnie można tworzyć kompozycje. Poprowadzenie oświetlenia pod panelami, daje efekt subtelnego źródła światła.
  • Stellar – kwadraty o finezyjnych wygiętych krawędziach, zachwycają prostotą i wyrafinowaniem. Dowolność montażu poszczególnych elementów, umożliwia tworzenie rozmaitych wariacji kompozycyjnych – regularnych lub arytmicznych.
  • Stilke – gnące się niczym algi na morskim dnie smukłe linie panelu, uwodzą delikatnością i klasą. Wzory tworzone są z dwóch przestrzennych kształtów dekoru. To z nich powstaje kompozycja harmonijna i regularna, lub meandryczna i fantazyjna.
  • Trigo – perforowany panel sufitowy o kształcie ostrosłupa, składający się z dwóch trójkątnych elementów. Piramidalne wysklepienia panelu nie tylko są oryginalnym detalem wykończenia, ale także poprawiają efektywność rozpraszania fal dźwiękowych.

Dekory produkowane są z formowanej sklejki bukowej, w wybranym fornirze, o powierzchni i krawędziach ręcznie szlifowanych, zabezpieczone matowym lakierem, na laminowanej lub fornirowanej płycie bazowej o gr. 18 mm. Dostępne w 5 gatunkach drewna: buk, brzoza, dąb, jesion, orzech oraz 3 wariantach wykończenia: lakierowanie, olejowanie oraz barwienie.

Tu wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Stwórz przestrzeń współgrającą z Twoim wnętrzem. Odkryj sklejkę na nowo.

inne w kategorii "PRODUKTY"

MURASPEC

Tapety Muraspec znajdują zastosowanie w wysokiej klasy hotelach i obiektach spa, w restauracjach, szpitalach i biurach [...]

Produkty budowlane z klinkieru mają wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz bardzo bogatą kolorystykę — z tych [...]

BIM
Kuchnia z wykorzystaniem kwarcytu AURORA BOREALIS Kuchnia z wykorzystaniem kwarcytu AURORA BOREALIS
M+Q

Brazylijski kwarcyt o spokojnym kolorze nieba z dynamicznymi rysunkami w odcieniach żółtym i krwistoczerwonym. Modne [...]

Głos został już oddany