NOWOŚĆ! Prawo w architekturze – przystępnie na portalu A&B
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

KONTAKT - SIMON na ARCHITECT@WORK Warsaw

13 maja '24

 Najciekawsze wydarzenie branży architektonicznej w Polsce już niebawem.  W dniach 15-16 maja po raz kolejny na terenie  EXPO XXI odbędzie się wydarzenie zaprojektowane specjalnie dla architektów i projektantów wnętrz ARCHITECT@WORK Warsaw. Wśród wystawców nie zabraknie znanych marek w tym również KONTAKT-SIMON.

KONTAKT - SIMON

© KONTAKT - SIMON

ARCHITECT@WORK Warsaw jest inne niż pozostałe wydarzenia z branży wnętrzarskiej, ponieważ jest nastawione na to, co dla architektów i projektantów wnętrz najważniejsze - na innowację. Wystawiające się podczas targów firmy muszą przedstawić na swoim stoisku innowacyjne produkty. Każdy z prezentowanych produktów został wcześniej oceniony przez panel oceniający, który składa się z architektów i projektantów wnętrz. Po uzyskaniu zatwierdzenia tej grupy referencyjnej, można go oficjalnie zaprezentować podczas targów.

Kontakt -Simon na swoim stoisku nr 118 zaprezentuje systemy do zdalnego sterowania oświetleniem, roletami czy temperaturą w domu. Eksperci Kontakt-Simon będą odkrywać przed zwiedzającymi tajniki systemów Smart Home.

Simon GO to nowoczesny osprzęt sterowany smartfonem, który może stać się częścią inteligentnego domu.

Standardowa obsługa oświetlenia, rolet i innych urządzeń poprzez klawisz łącznika, została wzbogacona o funkcjonalność kontroli za pomocą urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety, a także obsługę głosową. Dzięki temu będąc nawet poza domem można zarządzać ustawieniami temperatury ogrzewania, podnosić i opuszczać rolety zewnętrzne, sterować oświetleniem. 

Podczas warsztatów Simon GO będących częścią ARCHITECT@WORK, w godzinach 13:00, 15:00 i 17:00, zwiedzający będą mogli poznać wszystkie możliwości inteligentnego zarządzania domem. Eksperci marki chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 KONTAKT - SIMON

© KONTAKT - SIMON

 Zapraszamy na stoisko KONTAKT-SIMON do zobaczenia!

Głos został już oddany

IGP-DURA®one – system powlekania proszkowego
Dachówki na elewacji – trend w architekturze 2024
DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
INSPIRACJE