CEDRAL | Etex Exteriors | Siniat Sp. z o.o. 

Cedral to gama materiałów z włókno-cementu na dachy i elewacje, dzięki którym łatwo zrealizujesz piękny i trwały projekt!

Do desek elewacyjnych Cedral, dołączyły płytki małoformatowe na dachy i elewacje. Zachowując swoją najwyższą jakość, płytki z włókno-cementu, dostępne wcześniej pod marką Struktonit i Euronit, są teraz częścią oferty Cedral. Wykonane z przyjaznych środowisku i trwałych materiałów, deski elewacyjne, płytki dachowe i płytki na elewacje Cedral mogą być stosowane na wszystkich rodzajach konstrukcji, zarówno na nowych budynkach, jak i obiektach remontowanych. Zainspiruj się i odkryj rozwiązania dla siebie!


Jakość Euronit odpowiada innowacji Cedral

Kontynuujemy nasz rozwój, czerpiąc z ponad 100-letniego dziedzictwa firmy Eternit i Euronit. Pod tą marką dostępne były wysoko oceniane produkty z włókno-cementu, w tym płytki małoformatowe na dachy i elewacje. Jednocześnie stale poszukujemy innowacji i staramy się, aby nasze produkty dostarczały jak nawięcej wartości naszym klientom. Dlatego nasze płytki dachowe są teraz częścią świata Cedral, dając Ci większy wybór, więcej dostępnych usług i wiedzy, aby ułatwić Ci proces budowy.


Płytki dachowe
Trwałe i piękne dachy na lata

Włókno-cementowe płytki dachowe dają Ci szeroką paletę możliwości. Możesz wybrać spośród wielu wzorów kładzenia płytek dachowych, ich kształtów, kolorów oraz faktury powierzchni.

Nasze płytki dachowe z włókno-cementu oferują Ci piękne, trwałe i wytrzymałe rozwiązania, aby chronić Twój dom od każdych warunków atmosferycznych. Dzięki swojej lekkości, płytki małoformatowe Cedral są również idealnym materiałem do każdej renowacji i remontu domu. Możesz znać już nasze płytki włókno-cementowe, gdyż od wielu lat dostępne były na rynku pod nazwą Struktonit i Euronit.

Nowoczesne projekty architektoniczne lub tradycyjne budownictwo? Zainspiruj się i odkryj nieskończone możliwości twórcze i estetyczne naszych płytek dachowych oraz ich liczne zastosowania.


Deski i płytki na elewację
Ponadczasowa elewacja Twojego domu

Wybierz materiał elewacyjny, który najbardziej Ci odpowiada. Cedral oferuje deski elewacyjne oraz płytki z włókno-cementu, które doskonale sprawdzą się na nowych obiektach oraz przy remontach elewacji.

Deski elewacyjne Cedral dostępne są w bardziej tradycyjnym stylu na zakładkę lub z dopasowanym wpustem, co daje Ci możliwość wyboru pomiędzy wykończeniem klasycznym lub współczesnym. Wykończenia elewacji deską włókno-cementową Cedral pozwalają na wpasowanie się w dowolny styl architektoniczny budynku oraz na spełnienie wszelkich kreatywnych rozwiązań w projektowaniu elewacji.

Deska Cedral świetnie komponuje się z każdym innym materiałem elewacyjnym. Możesz również wybrać nasze płytki małoformatowe, które ułożone na elewacji gwarantują niepowtarzalny wygląd Twojego domu.

Produkty dla Architekta – artykuły

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE