GLOBAL SYSTEM Wojciech Jawor

Firma GLOBAL SYSTEM to firma oparta w 100% na polskim kapitale. Jesteśmy wiodącym producentem bram, i kurtyn przeciwpożarowych, kurtyn dymowych oraz systemów przeładunkowych.

Oferowane przez nas produkty są najnowszym osiągnięciem inżynierii pożarnictwa w zakresie wydzielania stref pożarowych, zapobiegających rozprzestrzeniania się ognia i ukierunkowania dymu wewnątrz budynku.

Głównymi wyrobami produkowanymi przez firmę zapewniającymi bezpieczeństwo pożarowe, są bramy przeciwpożarowe o różnych klasach odporności ogniowej oraz w różnych rodzajach:

• rolowane,

• przesuwne,

• opuszczane.

Kurtyny dymowe produkowane przez GLOBAL SYSTEM służą wydzieleniu stref dymowych, a ich podstawowym zadaniem jest ukierunkowanie dymu do określonego miejsca. 

Kolejną grupą produktową są systemy przeładunkowe, w których skład wchodzą:

• elektrohydrauliczne rampy przeładunkowe z wargą na zawiasie oraz wargą wysuwaną,

• uszczelnienia przeładunkowe,

• dostawiane stanowiska przeładunkowe,

• mostki przeładunkowe,

• pełny asortyment akcesoriów wykorzystywanych w technice przeładunku.

Oferta firmy obejmuje również: bramy przemysłowe segmentowe rolowane oraz bramy szybkobieżne.

Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu firmy w sprzedaży bram przeciwpożarowych oraz systemów przeładunkowych jesteśmy w stanie dostarczyć do klienta kompleksowe rozwiązania pozwalające na wyposażenie budynku produktami od jednego dostawcy. Dodatkowo GLOBAL SYSTEM zapewnia profesjonalny montaż swoich produktów.

Dostarczane produkty oraz urządzenia projektujemy z uwzględnieniem najwyższych standardów oraz norm bezpieczeństwa CE a proces ich wdrożenia do obrotu potwierdza spełnienie aktualnych i rygorystycznych przepisów oraz norm.

Od początku działalności, firma stawia na innowacyjność oraz jak najwyższą jakość produktów. Ponadto współpracujemy z projektantami i inwestorami, skutecznie doradzając i zapewniając wsparcie techniczne w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań.

Zawsze służymy profesjonalnym i kompleksowym doradztwem technicznym już od fazy projektu, aż do realizacji.

Zapraszamy do kontaktu: biuro@globalsystem.com.pl

Biblioteka BIM – artykuły

INSPIRACJE
Architektura miejska z sygnaturą Egoé. Rozwiązanie dla każdej przestrzeni
WSC – oprogramowanie dla budownictwa
Autorskie systemy ścian szklanych i drzwi Glass System Polska