Brama przeciwpożarowa kurtynowe rolowane

10 grudnia '21
  • Global System - brama przeciwpozarowa kurtynowa rolowana GSF KPR E120 EW30 automatyczna.rfa ↓ pobierz .rfa
  • Global System - brama przeciwpozarowa kurtynowa rolowana GSF KPR E120 EW30 z zamkiem topikowym.rfa ↓ pobierz .rfa
  • Global System - brama przeciwpozarowa kurtynowa rolowana GSF KPR E120 EW60 z zamkiem topikowym.rfa ↓ pobierz .rfa
  • Global System - brama przeciwpozarowa kurtynowa rolowana GSF KPR E60 EW30 automatyczna.rfa ↓ pobierz .rfa
  • Global System - brama przeciwpozarowa kurtynowa rolowana GSF KPR E60 EW30 z zamkiem topikowym.rfa ↓ pobierz .rfa
  • Pobierz wszystkie


Bramy przeciwpożarowe kurtynowe rolowane GLOBAL SYSTEM z napędem elektrycznym i zamkiem topikowym.

BRAMA PRZECIWPOŻAROWA KURTYNOWA ROLOWANA Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM
GSF KPR E60/EW30

Przeciwpożarowa brama kurtynowa rolowana GSF KPR E60/EW30 GLOBAL SYSTEM przeznaczona jest do zamknięcia otworów w przegrodach pionowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Głównym celem kurtyny jest ograniczenie rozprzestrzenia się ognia przez 60 minut oraz ograniczenie przepływu gazów i strumienia ciepła przez 30 minut. Bramy kurtynowe stosuję się w obiektach użyteczności publicznej oraz innych obiektach budowlanych. Kurtyna GSF KPR E60/EW30 GLOBAL SYSTEM wyposażona jest w napęd elektryczny.

BRAMA PRZECIWPOŻAROWA KURTYNOWA ROLOWANA Z ZAMKIEM TOPIKOWYM
GSF KPR E60/EW30

Przeciwpożarowa brama kurtynowa rolowana GSF KPR E60/EW30 GLOBAL SYSTEM przeznaczona jest do zamknięcia otworów w przegrodach pionowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Głównym celem kurtyny jest zapobieganie rozprzestrzenia się ognia przez 60 minut oraz ograniczenie przepływu gazów i strumienia ciepła przez 30 minut. Bramy kurtynowe oddzielają strefy pożarowe w budynkach. Znajdują zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej oraz innych obiektach budowlanych. Kurtyna GSF KPR E60/EW30 GLOBAL SYSTEM wyposażona jest w zamek topikowy, który zwalnia płaszcz kurtyny przy temperaturze około 70°C.

BRAMA PRZECIWPOŻAROWA KURTYNOWA ROLOWANA Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM
GSF KPR E120/EW30

Przeciwpożarowa brama kurtynowa rolowana GSF KPR E120/EW30 GLOBAL SYSTEM przeznaczona jest do zamknięcia otworów w przegrodach pionowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Głównym celem kurtyny jest ograniczenie rozprzestrzenia się ognia przez 120 minut oraz ograniczenie przepływu gazów i strumienia ciepła przez 30 minut. Bramy kurtynowe stosuję się w obiektach użyteczności publicznej oraz innych obiektach budowlanych. Kurtyna GSF KPR E120/EW30 GLOBAL SYSTEM wyposażona jest w napęd elektryczny.

BRAMA PRZECIWPOŻAROWA KURTYNOWA ROLOWANA Z ZAMKIEM TOPIKOWYM
GSF KPR E120/EW30

Przeciwpożarowa brama kurtynowa rolowana GSF KPR E120/EW30 GLOBAL SYSTEM przeznaczona jest do zamknięcia otworów w przegrodach pionowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Głównym celem kurtyny jest zapobieganie rozprzestrzenia się ognia przez 120 minut oraz ograniczenie przepływu gazów i strumienia ciepła przez 30 minut. Bramy kurtynowe oddzielają strefy pożarowe w budynkach. Znajdują zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej oraz innych obiektach budowlanych. Kurtyna GSF KPR E120/EW30 GLOBAL SYSTEM wyposażona jest w zamek topikowy, który zwalnia płaszcz kurtyny przy temperaturze około 70°C.

BRAMA PRZECIWPOŻAROWA KURTYNOWA ROLOWANA Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM
GSF KPR E120/EW60

Przeciwpożarowa brama kurtynowa rolowana GSF KPR E120/EW60 GLOBAL SYSTEM przeznaczona jest do zamknięcia otworów w przegrodach pionowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Głównym celem kurtyny jest ograniczenie rozprzestrzenia się ognia przez 120 minut oraz ograniczenie przepływu gazów i strumienia ciepła przez 60 minut. Bramy kurtynowe stosuję się w obiektach użyteczności publicznej oraz innych obiektach budowlanych. Kurtyna GSF KPR E120/EW60 GLOBAL SYSTEM wyposażona jest w napęd elektryczny.

BRAMA PRZECIWPOŻAROWA KURTYNOWA ROLOWANA Z ZAMKIEM TOPIKOWYM
GSF KPR E120/EW60

Przeciwpożarowa brama kurtynowa rolowana GSF KPR E120/EW60 GLOBAL SYSTEM przeznaczona jest do zamknięcia otworów w przegrodach pionowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Głównym celem kurtyny jest zapobieganie rozprzestrzenia się ognia przez 120 minut oraz ograniczenie przepływu gazów i strumienia ciepła przez 60 minut. Bramy kurtynowe oddzielają strefy pożarowe w budynkach. Znajdują zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej oraz innych obiektach budowlanych. Kurtyna GSF KPR E120/EW60 GLOBAL SYSTEM wyposażona jest w zamek topikowy, który zwalnia płaszcz kurtyny przy temperaturze około 70°C.

 

Więcej informacji na stronie firmy Global System Sp. z o.o. w portalu PdA.

Głos został już oddany

Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Światło Cię Uniesie – okna, które zmieniają dom — Fakro INNOVIEW
Dachówki ceramiczne Röben – zawsze na czasie
AQUA – Stelaże podtynkowe i przyciski spłukujące
INSPIRACJE