PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

DFM POLSKA - kompleksowe rozwiązania w zakresie drzwi i bram przeciwpożarowych

07 grudnia '21

DFM POLSKA - kompleksowe rozwiązania w zakresie drzwi i bram przeciwpożarowych

Polska marka drzwi i bram DFM Polska, tworzona z dumą i pasją przez grono najlepszych specjalistów w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych, to gwarancja bezpieczeństwa i sukcesu dla Twojego projektu.

Skyliner

Skyliner

© DFM POLSKA

O firmie

DFM Polska to szybko rozwijająca się polska firma, która oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie drzwi i bram przeciwpożarowych. Prawie dwudziestoletnie doświadczenie naszego zespołu w obszarze doradztwa technicznego, sprzedaży towarów i usług oraz obsługi posprzedażowej to nasza największa wartość. Sukces wejścia na hermetyczny rynek drzwi przeciwpożarowych zawdzięczamy przede wszystkim zaufaniu, jakim obdarzają nas architekci, inwestorzy i wykonawcy. Pomnażając ten kapitał zaufania, nieustannie pracujemy nad tworzeniem innowacyjnych rozwiązań i wprowadzaniem na rynek nowych produktów. Nie boimy się wyzwań, nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w zwykłych, jak i w niepowtarzalnych aranżacjach wnętrz.

Możemy być partnerem biznesowym na każdym etapie życia projektu:

  • chętnie i skutecznie doradzamy projektantom oraz inwestorom w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań i produktów,
  • zapewniamy nieodzowne wsparcie techniczne i handlowe wykonawcom,
  • realizacje projektów nadzorują nasi doświadczeni inżynierowie,
  • użytkownikom zapewniamy obsługę posprzedażową i wsparcie serwisowe już od pierwszego dnia funkcjonowania obiektu budowlanego.

Browary Warszawskie

Browary Warszawskie

© DFM POLSKA

Wartość naszej przewagi konkurencyjnej nie byłaby pełna bez odpowiednich produktów, bazujących na rozwiązaniach polskiej firmy technologicznej DFM Doors oraz współpracy z kluczowymi producentami i dostawcami okuć czy elementów wyposażenia. Dlatego jesteśmy równolegle zaangażowani w rozwijanie kompetencji naszych partnerów. Wspólnie z producentem drzwi i bram marki DFM tworzymy niepowtarzalny i unikalny model biznesowy. Te wszystkie elementy gwarantują wysoki, stale rosnący poziom jakości oferowanych wyrobów i usług.

Zapraszamy do współpracy przy projektach i realizacjach inwestycji.

Więcej informacji na stronie firmy DFM Polska w portalu PdA.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE