IC Project

IC Project to specjalne narzędzie stworzone dla branży architektoniczno-projektowej, która pozwala skuteczniej zarządzać projektami, usprawnia komunikację zespołową, obieg dokumentacji projektowej, a przy tym oferuje dedykowane mechanizmy do kompleksowego rozliczania projektów przez osoby zarządzające. Jest to w 100% polskie rozwiązanie, które  pozwala wejść pracowni architektoniczno-projektowej na wyższy poziom organizacji pracy, oferując tym samym pełne środowisko komunikacyjno-zadaniowe dla całego zespołu.

Narzędzie do skuteczniejszego zarządzania projektami

IC Project to narzędzie, które wspiera prowadzenie projektów architektonicznych - od elastycznego tworzenia ich struktury z podziałem na etapy, przez wizualizację całego projektu na harmonogramie i podział na oddelegowane zadania, aż po całościowe wyliczanie kosztów i ich rentowności. To system, który zaoferuje nowe, dostosowane podejście projektowe.

Daj środowisko zespołowi, rozliczaj projekty

Korzystając z IC Project, Twoja pracownia otrzyma jedno, wspólne środowisko do pracy. Będzie to miejsce z odpowiednim podziałem projektu, oddelegowanymi zadaniami wraz ze statusem, a także masą możliwości komunikacyjnych. Zapewniając IC Project, dbasz o niezwykle poprawny obieg informacji w Twojej firmie - każdy wie co i na kiedy ma do wykonania, a Ty kontrolujesz postęp realizacji zaplanowanych prac. Dodatkowo otrzymujesz możliwości do raportowania czasów pracy i automatycznego przeliczania kosztów. Jeśli nie jesteś w stanie dokładnie określić czasochłonności Twoich projektów, zdecydowanie potrzebujesz dedykowanego narzędzia dla Twojego biznesu, którym jest IC Project.

Produkty dla Architekta – artykuły

INSPIRACJE
Prefabrykaty żelbetonowe dla budownictwa
ZIDA technologie dachów zielonych : zielone dachy, substraty dachowe
Zintegrowane rozwiązania NICE tworzące ekosystem inteligentnego domu