System barwienia farb nowej generacji

computer zapisz w ulubionych

System barwienia farb nowej generacji

25 stycznia '20
Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.

Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.

ul. Krakowiaków 48

02-255 Warszawa


Dulux Colour Mixing System to system barwienia farb nowej generacji. Wykorzystuje szesnaście skondensowanych pigmentów, które zmieszane w odpowiedniej kombinacji pozwalają uzyskać ponad 10 000 kolorów.

Oferta asortymentowa składa się z produktów do malowania ścian i sufitów wewnątrz, emalii do malowania powierzchni drewnianych i metalowych, elewacji i ścian zewnętrznych oraz gruntów.

Paleta Dulux Colour Mixing System

Paleta Kolorów Dulux

© AKZO NOBEL DECORATIVE PAINTS

Nieustannie pracujemy na rzecz trwałości powłok oraz udoskonalania właściwości aplikacyjnych. Efektem naszej pracy jest rewolucyjna farba – przełom na rynku farb mieszalnikowych — Dulux EasyCare. Jest to farba wewnętrzna o rewolucyjnych właściwościach hydrofobowych. Dzięki specjalnej powłoce farba odpycha wodę oraz płynne zabrudzenia nie pozwalając im przeniknąć w głąb powierzchni. Dulux EasyCare to jedna z niewielu plamoodpornych farb o najbardziej popularnym, matowym wykończeniu i umożliwiającym wykonanie jednolitych powierzchni bez smug. Nadaje malowanym powierzchniom perfekcyjnie matową powłokę i niweluje niedoskonałości podłoża.

Farba Dulux EasyCare jest 10 razy bardziej odporna na szorowanie (Spełnia ona wymogi najwyższego, 1 rodzaju wg polskiej normy PN-C 81914:2002. Każda farba z rodzaju 1, po 200 cyklach szorowania na mokro, posiada ubytek grubości powłoki nie większy niż 70 m. Dulux EasyCare po 2000 cykli szorowania (10-krotność wymogów normy) posiada ubytek powłoki poniżej 10 m. Badania odporności potwierdzone przez Instytut IMPiB w Gliwicach.) Emulsja przeznaczona jest do dekoracyjnego i ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Powłoka farby jest paroprzepuszczalna, co umożliwia ścianom oddychanie, a odpowiednia struktura sprawia, że farba nie pryska przy malowaniu. Przepuszczalność pary wodnej przez swobodną powłokę potwierdzona przez Instytut IMPiB w Gliwicach.

W ofercie produktów do mieszalnika znajdują się ponadto liczne produkty, charakteryzujące się perfekcyjnym balansem pomiędzy właściwościami aplikacyjnymi, a użytkowymi, pozwalające na pomalowanie praktycznie każdej powierzchni.

inne w kategorii "PRODUKTY"

KNAUF AMF

Silne marki wyróżniają się tym, że pozostają wierne swoim zasadom, że istnieje powód, dla którego funkcjonują na rynku [...]

ES-SYSTEM

ES-SYSTEM jest liderem we wdrażaniu opraw w technologii LED. Oferuje swoim klientom innowacyjne produkty i technologie, [...]

28 października `19
Systemy Elewacyjne

INTER-BUD Systemy Elewacyjne Sp. z o.o. na rynku działa w ramach grupy budowlanej INTER-BUD z siedzibą w Krakowie. [...]

Głos został już oddany