PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Wysokiej jakości płyty elewacyjne HPL

24 stycznia '20

UNIKALNE I TRWAŁE FASADY Z PŁYT TRESPA® METEON®

Istniejąca od ponad 55 lat firma Trespa jest uznawana na całym świecie za czołowego producenta wysokiej jakości płyt elewacyjnych HPL. Nasze propozycje w zakresie wykończeń i wzornictwa oferują ekscytujące sposoby wykorzystania otoczenia, cieni, światła oraz barw i są wynikiem nieustannego poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

Płyta Trespa® Meteon® została zaprojektowana do wykonywania elementów architektonicznych, takich jak okładziny elewacyjne, wypełnienia balkonowe, osłony przeciwsłoneczne, podbitki i innych wymagających zastosowań. Dzięki szerokiej palecie oferowanych opcji, istnieje możliwość perfekcyjnego dopasowania do niemal każdej wizji architektonicznej. Duży wybór innowacyjnych wykończeń oraz robiących wrażenie efektów, standardowych oraz specjalnych kolorów, umożliwia grę z abstrakcyjnymi odmianami, kolorami i naturalnym wyglądem

WYSOKA JAKOŚĆ, NIEWIELKA KONSERWACJA

Płyty Trespa® Meteon zachowują doskonały wygląd nawet po wielu latach wystawienia na działanie warunków atmosferycznych. Słońce czy deszcz nie wywierają znaczącego wpływu na powierzchnię płyty.

Ponieważ nikt nie lubi konserwacji ani związanych z nią kosztów i czasu, panele Trespa® zostały zaprojektowane w taki sposób,aby je zminimalizować. Zamknięta, nie zawierająca porów, jednorodna powierzchnia praktycznie eliminuje gromadzenie się brudu, dzięki czemu produkt jest gładki i łatwy w czyszczeniu. Graffiti można usuwać nawet za pomocą np. rozpuszczalników. Płyty Trespa® Meteon stanowią praktyczne rozwiązanie, aby zaoszczędzić na kosztach konserwacji.

TRESPA® METEON®:

  • odporność na czynniki pogodowe i stabilność kolorystyczna
  • niskie nakłady na konserwację oraz łatwość czyszczenia (antigraffiti)
  • solidność i wytrzymałość.

TRESPA Poland Sp. z o.o.

  • Kraków, tel. 605 453 464, k.kowalik@trespa.com
  • Warszawa, tel. 731-733 779, m.wojtecki@trespa.com
  • Poznań, tel. 731 731 705, b.kosinski@trespa.com
  • Wrocław, tel. 731-733-789, j.kocwin@trespa.com

www.trespa.com/pl

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE