PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Unikalne i trwałe fasady z płyt Trespa® Meteon®

28 października '20

Fasady z Trespa® Meteon® — nowoczesne rozwiązania architektoniczne
Z cyklu „Nowoczesne biurowce — trendy 2020”


Istniejąca od 60 lat firma Trespa jest uznawana na całym świecie za czołowego producenta wysokiej jakości płyt elewacyjnych HPL. Nasze propozycje w zakresie wykończeń i wzornictwa oferują ekscytujące sposoby wykorzystania otoczenia, cieni, światła oraz barw i są wynikiem nieustannego poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Płyta Trespa® Meteon® została zaprojektowana do wykonywania elementów architektonicznych, takich jak okładziny elewacyjne, wypełnienia balkonowe, osłony przeciwsłoneczne, podbitki i innych wymagających zastosowań. Dzięki szerokiej palecie oferowanych opcji, istnieje możliwość perfekcyjnego dopasowania do niemal każdej wizji architektonicznej.

fot. © Trespa

Duży wybór innowacyjnych wykończeń oraz robiących wrażenie efektów, standardowych oraz specjalnych kolorów, umożliwia grę z abstrakcyjnymi odmianami, kolorami i naturalnym wyglądem.

Wysoka jakość, niewielka konserwacja

Płyty Trespa® Meteon® zachowują doskonały wygląd nawet po wielu latach wystawienia na działanie warunków atmosferycznych. Słońce czy deszcz nie wywierają znaczącego wpływu na powierzchnię płyty.

Ponieważ nikt nie lubi konserwacji ani związanych z nią kosztów i czasu, panele Trespa® zostały zaprojektowane w taki sposób,aby je zminimalizować. Zamknięta, nie zawierająca porów, jednorodna powierzchnia praktycznie eliminuje gromadzenie się brudu, dzięki czemu produkt jest gładki i łatwy w czyszczeniu. Graffiti można usuwać nawet za pomocą np. rozpuszczalników. Płyty Trespa® Meteon® stanowią praktyczne rozwiązanie, aby zaoszczędzić na kosztach konserwacji.

fot. © Trespa

Trespa® Meteon®:

  • odporność na czynniki pogodowe i stabilność kolorystyczna
  • niskie nakłady na konserwację oraz łatwość czyszczenia (antigraffiti)
  • solidność i wytrzymałość

kontakt:

TRESPA Poland Sp. z o.o.


Więcej informacji na stronie firmy TRESPA International BV w portalu A&B.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE