SPOIWO studio

Jesteśmy zespołem architektów, który twórczo myśli o przestrzeni, stawiając sobie za cel jak najbardziej efektywne nagięcie jej do indywidualnych potrzeb i wymagań zamawiającego, przy jednoczesnej dbałości o to, by do każdego z miejsc wnieść nową, niepowtarzalną jakość. Działamy w szeroko rozumianym obszarze projektowania wnętrz i architektury, zarówno mieszkaniowej, jak i komercyjnej, projektujemy meble.

Olga Sajnóg - Dąbek

W 2008 roku zdobywała praktykę zawodową w Hootsmans Architectuurbureau w Amsterdamie, a następnie kontynuowała rozwijanie swoich kompetencji w krakowskich pracowniach architektury wnętrz i producentów mebli.
Uwielbia stylistykę lat 50/60' i art deco, jak również nowatorskie rozwiązania detali meblarskich. Projektuje oraz tworzy fotorealistyczne wizualizacje 3d wnętrz i mebli.

Ewelina Ziółkowska - Jacyków

Architekt z uprawnieniami budowlanymi w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała w krakowskich biurach projektowych oraz przy inwestycjach deweloperskich.
Hołduje zasadzie, że rzetelna wizja lokalna i wywiad na budowie są podstawą dobrego projektu.

Gaweł Jacyków

Architekt z wieloletnim doświadczeniem, zawodowo zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych wizualizacji 3d oraz animacji. W SPOIWO studio wykonuje dokumentację fotograficzną naszych realizacji i produktów, współtworzy dział design oraz pomaga w realizacji wizualizacji fotorealistycznych.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE