Aleksandra Wachowicz – Interior Design Studio

Oferując wysoce spersonalizowaną i przyjazną usługę projektowania koncentrujemy się na tworzeniu niestandardowych, przemyślanych wnętrz, które zawierają potrzeby i marzenia naszych klientów. Przywiązujemy szczególną wagę do praktyczności i komfortu przestrzeni chętnie korzystając z opcji inteligentnego domu.

Nasz charakterystyczny styl to współczesna klasyka – uwielbiamy wnętrza, które przetrwają próbę czasu i za 5 lat będą tak samo aktualne jak teraz. Zwykle używamy neutralnej palety bazowej, a następnie nakładamy warstwę koloru i faktury na poduszki, dzieła sztuki, lampy i akcesoria.

Jako interdyscyplinarny zespół złożony z doświadczonych, utalentowanych projektantów, architektów wnętrz i koordynatorów projektów, zapewniamy kompleksową obsługę, która pozwala nam podejmować i bezproblemowo realizować jedne z najbardziej ambitnych projektów w Polsce jak i na całym świecie. Nasz starannie dobrany zespół wykonawców, dostawców i rzemieślników zapewni biegłość realizacji naszych projektów z zachowaniem wysokich poziomów precyzji, jakości i staranności. 

Produkty dla Domu – artykuły

INSPIRACJE