mjuut

Pracownia projektowa mjuut to interdyscyplinarne studio realizujące projekty z zakresu architektury i aranżacji wnętrz.

Tworzymy spersonalizowane przestrzenie, wplatając w koncepcje architektoniczne elementy z zakresu identyfikacji wizualnej, łącząc dedykowaną grafikę, formę i materiał.

Kompleksowe podejście do projektu podkreśla ich indywidualny charakter.

Anna Korzeniowska

Absolwentka Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej

oraz Universitat Politècnica de València w Hiszpanii.

Swoje doświadczenie zawodowe budowała w renomowanych pracowniach zagranicznych takich jak Next Architects (Amsterdam, Holandia), Jaime Sanahuja Asociados ( Valencja, Hiszpania), jak i na ukochanym Śląsku w Medusa Group.

Miłośniczka surowych materiałów i oszczędności w formie - jednak nie zawaha się też użyć koloru różowego. Kocha rozwiązania proste, spójne a zarazem funkcjonalne. Tropicielka  perfekcji niezależnie od skali zadania. Dzięki naturze inżynierskiej bierze pod swój warsztat najtrudniejsze detale budowlane i rozwiązania materiałowe budynków, wymuszając na naszych konstruktorach skomplikowane obliczenia statyczne. Na budowie czuje się jak w sklepie z cukierkami. 

Prywatnie domatorka, z laptopem na kolanach i kotem u boku poszukuje nowinek ze świata designu w swoich dobrze zaprojektowanych 4 kątach.

Michał Ciuła

Absolwent Politechniki Krakowskiej, w roku 2015 założył firmę Cosmos Alternatywna Architektura na bazie doświadczenia, które zdobył w renomowanych pracowniach architektonicznych w Warszawie, Łodzi i Krakowie, gdzie brał udział w licznych projektach koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych. Obecnie doktorant Politechniki Krakowskiej na Wydziale Architektury.

 

Swoje zainteresowania architekturą energooszczędną i ekologiczną realizuje poprzez pracę w Małopolskim Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego.

Architektura & Biznes – artykuły

INSPIRACJE