Oglądnij jeszcze raz! Retransmisje LIVE z pracowni biorących udział w jesiennej edycji Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych 2022
Oglądnij LIVE-wideo z pracowni biorących udział w jesiennej edycji Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych 2022 YouTube A&B Facebook A&B Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych - jesień 2022
 
 
 
AFTERPARTY!
expand
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty

Nowoczesna ceramika sanitarna WC z modnymi deskami slim Roca

19 listopada '20

Ceramika sanitarna w nowoczesnej łazience


Strefa potrzeb podstawowych w łazience musi być przede wszystkim higieniczna i funkcjonalna. Jednak Roca oferuje coś więcej: 7 modeli, design, ekologiczne i higieniczne w świetnej cenie.

Nowoczesne zestawy WC z modnymi deskami slim Roca


Ceramika sanitarna to nasze DNA, za którym stoi wieloletnie doświadczenie. Dlatego oferujemy atrakcyjne zarówno pod względem designu jak i cenowym rozwiązania z ceramiki sanitarnej. Znajdziemy więc propozycje od klasycznych z widocznymi mocowaniami aż po w pełni zabudowane miski WC z ukrytym systemem montażu. Wszystkie są bezkołnierzowe, w technologii Rimless, co oznacza wydajne spłukiwanie, większą higienę i łatwość utrzymania produktu w czystości. Całość pakowana jest w jednym kartonie.

Nowoczesne zestawy WC z modnymi deskami slim Roca


Bezkołnierzowe rozwiązanie Rimless
to czystość i higiena jak nigdy dotąd. Brak zakamarków i trudnodostępnych miejsc oraz łatwo demontowalna deska WC ułatwia utrzymanie w czystości. Deski WC w zestawach są wolnoopadające co przekłada się na wyjątkowy komfort, bezpieczeństwo i redukcję hałasu. Wszystkie miski przystosowane do ekonomicznego spłukiwania 4,5/3 l lub nawet 4/2l wody w wybranych modelach.

Nowoczesne zestawy WC z modnymi deskami slim Roca


Ogromną popularnością cieszy się od lat model Gap. Teraz jest dostępny w wersji Round i Square z nowoczesną subtelną deską WC slim lub model miski WC Nexo. Ponadto w atrakcyjnej cenie będzie także designerska miska WC Meridian compacto w zestawie z deską slim. To model, który cechuje się zredukowaną głębokością co oznacza, ze zajmuje mniej przestrzeni w łazience, a przy tym jest bardzo funkcjonalna.

Nowoczesne zestawy WC z modnymi deskami slim Roca

Kolejną propozycją są bardzo ekonomiczne i funkcjonalne podwieszane miski WC, Victoria Debba Round i Square, które w zestawie z deskami slim są jeszcze tańsze. Oprócz misek WC w wersji podwieszanej nowością są zestawy kompaktów Debba Round Rimless w konfiguracji z deską slim.

 

Więcej informacji na stronie firmy ROCA Polska Sp.z o.o. w portalu A&B.

Głos został już oddany

Seria Austin – klamki do drzwi wewnątrzlokalowych
IC Project – narzędzie stworzone dla biura architektonicznego
Nowoczesne Biurowce – Trendy