PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

CREO – drzwi, które sam komponujesz

01 sierpnia '19


CREO to kolekcja aluminiowych drzwi zewnętrznych, połączenie dobrego stylu i świetnych parametrów technicznych. Swój wyjątkowy charakter CREO zawdzięczają ogromnym możliwościom aranżacyjnym, które każdy może dostosować do swoich potrzeb. Możesz skomponować drzwi, wybierając według uznania detale, kolory, szyby, dzięki czemu uzyskasz spersonalizowany wzór, który współgra z twoim stylem i wyraża twoją osobowość.

Konstrukcja drzwi CREO bazuje na systemie termoizolowanych kształtow­ników aluminiowych, będących jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów drzwiowych na rynku. Wypełnienie skrzydła panelem izolowanym o grubości 77 mm oraz system uszczelnień pozwala osiągnąć wartości U od 0,8 W/m²K — w zależności od wykonania i wypo­sażenia skrzydła drzwi.

Poza ciekawym wyglądem i wysoką izolacyjnością cieplną, drzwi Creo oferują także najwyższy poziom ochrony. W IFT Rosenheim, największym laboratorium badawczym w Europie, drzwi CREO zostały poddane bada­niom antywłamaniowym w klasie RC2 i RC3. Wielopunktowy zamek, bolce przeciwwyważeniowe, szyby bezpieczne i liczne dodatkowe wzmocnienia stanowią solidną zaporę dla włamywaczy.

Drzwi CREO mogą zostać wyposażone w nowoczesne czytniki dostępu oraz funkcję SmartConnected, która umożliwi sterowanie drzwiami z każdego miejsca na świecie.

SmartConnected

system SmartConnected

 

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE