PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Drewniane podłogi do każdego wnętrza od DURAJ

05 grudnia '22

Jesteśmy firmą rodzinną, która od czterech pokoleń zajmuje się produkcją luksusowych, drewnianych podłóg i tarasów. Wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie w Beskidzie Żywieckim przez zespół doświadczonych stolarzy.

Z szacunku do natury używane przez nas materiały pochodzą wyłącznie z certyfikowanych i racjonalnie zarządzanych lasów. Tartaki we Włoszech, Chorwacji i Austrii, z którymi od lat współpracujemy, wybierają dla nas drewno najwyższej możliwej klasy. Dzięki temu oferujemy produkty wyjątkowe i ekskluzywne, doceniane przez naszych klientów na całym świecie.

Duraj Deck / Teak Birmański

Duraj Deck / Teak Birmański

© DURAJ

Ekskluzywne podłogi drewniane

Specjalizujemy się w produkcji wyjątkowych podłóg drewnianych i jesteśmy w stanie spełnić dowolne wymaganie naszych klientów. Każdy parametr podłogi jest indywidualnie ustalany tak, aby podłoga swoim charakterem i rozmiarem idealnie wpasowała się w zaprojektowane wnętrze. Wybór rozmiarów, wzorów, wybarwień i sposobów wykończenia powierzchni naszych podłóg jest niemal nieograniczony. Oferujemy deski aż do 12 metrów długości i 45 centymetrów szerokości.

Bruk drzewny / Modrzew Europejski

Bruk drzewny / Modrzew Europejski

© DURAJ

Innowacyjny system tarasowy i elewacyjny

Duraj Deck to najbardziej wytrzymały taras dostępny na rynku. Zbudowany jest z trzech warstw, które połączone tworzą niezniszczalny system tarasowy. Warstwa aluminiowa chroni naturalne drewno i zatrzymuje procesy degradacji. Warstwa pianki rPET zapewnia stabilność i zwiększa wytrzymałość. Warstwa egzotycznego drewna zapewnia estetyczny wygląd i przyjemne użytkowanie. Nasz ekskluzywny taras nie wygina się, nie gnije, ani nie pęka. Dzięki naszej nowoczesnej, opatentowanej technologii Duraj Deck to produkt stworzony na pokolenia. Dostępny z warstwą wierzchnią wykonaną z Teak-u Birmańskiego lub Iroko Afrykańskiego.

Duraj Deck / Teak Birmański

Duraj Deck / Teak Birmański

© DURAJ

Produkty z prawdziwego Czarnego Dębu

Czarny Dąb to jeden z najbardziej ekskluzywnych i najrzadszych materiałów na świecie. Powstaje przez tysiące lat z zatopionych kłód, które w wyniku procesów chemicznych przybierają naturalnie czarny kolor. Wszystkie trafiające do nas kłody poddawane są badaniom określającym ich wiek, a nasza najstarsza kłoda czarnego dębu ma aż 8200 lat. Oferujemy podłogi, stoły i meble wykonane z tego niezwykłego materiału. Według naszej najlepszej wiedzy jesteśmy jedyną firmą na świecie produkującą podłogi z czarnego dębu o szerokościach siegających aż 35 centymetrów.

Klatka schodowa / Czarny Dąb / 3000-4500 lat

Klatka schodowa / Czarny Dąb / 3000-4500 lat

© DURAJ

 

Więcej informacji na stronie firmy DURAJ Sp. z o.o. w portalu PdA.

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE