PDA 2024 – materiały i technologie dla Architekta. Zamów wersję drukowaną

Na co architekt–projektant powinien zwrócić szczególną uwagę przy wyborze farby proszkowej?

06 grudnia '23

Na co zwrócić uwagę wybierając farby proszkowe?

Stale wysoka jakość

Od ponad 35 lat produkujemy farby proszkowe w naszych najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych, co zapewnia niezmienną, wysoką jakość. Inwestujemy w kreatywność, wiedzę i doświadczenie, aby za pomocą najbardziej innowacyjnych produktów i usług wspierać potrzeby naszych partnerów.

„Estetyka stworzona, by trwać” to nasze kluczowe motto. Śledzimy najnowsze trendy rynkowe i współpracujemy z najlepszymi profesjonalistami, aby produkować farby proszkowe, które łączą nieskazitelną estetykę z wysoką trwałością. Dzięki temu produkty NEOKEM nie tylko chronią, ale poprawiają i podnoszą wartość konstrukcji.

Prisma 520 Sahara Night

Prisma 520 Sahara Night

© NEOKEM

Dlaczego architekt–projektant powinien zwrócić szczególną uwagę przy wyborze farby proszkowej?

Farby proszkowe w architektonicznych systemach aluminiowych są jednym z najważniejszych czynników wpływających na estetykę budynku, ponieważ decydują o jego wyglądzie w miarę upływu czasu.

Farby proszkowe Super Durable NEOKEM posiadają międzynarodowy znak jakości Qualicoat (klasa 2) i są co najmniej 3 razy bardziej odporne na warunki zewnętrzne w porównaniu ze standardowymi farbami proszkowymi, osiągając następujące parametry:

  • ochrona przed promieniowaniem słonecznym o dużym natężeniu

  • doskonała odporność na czynniki mechaniczne, takie jak zarysowania i ścieranie, które występują szczególnie w obszarach o dużym natężeniu użytkowania, takich jak szkoły, hotele, szpitale, biura i powierzchnie handlowe

Które kolekcje farb proszkowych Super Durable poleca ΝΕΟΚΕΜ?

  • Kolekcja Prisma – farby proszkowe Super Durable z efektami specjalnymi. Kolekcja składa się z trzech wyjątkowych serii (Sahara, Riviera i Cosmos), które obejmują 50 unikalnych odcieni kolorów z efektem metalicznym o delikatnej fakturze.

  • Kolekcja Ammos – farby proszkowe Super Durable w kolorach RAL. Kolekcja składa się z szerokiej gamy farb proszkowych Super Durable w popularnych kolorach RAL z wykończeniem o drobnej fakturze.

Prisma 518 Sahara Haven

Prisma 518 Sahara Haven

© NEOKEM

Farby proszkowe z tożsamością ekologiczną

Produkujemy farby proszkowe świadomie, optymalizując bezpieczeństwo naszych kolorów bez użycia rozpuszczalników, metali ciężkich i innych substancji toksycznych. Jednocześnie dostrzegając zapotrzebowanie na ekologiczne materiały budowlane i mając na celu ciągłe zmniejszanie śladu ekologicznego, opracowaliśmy Środowiskową Deklarację Produktu (EPD) dla naszych farb architektonicznych.

Ammos 7030

Ammos 7030

© NEOKEM

NEOKEM stale wspiera jakość wszystkich produktów na poziomie handlowym i technicznym. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra dostarcza niezawodne rozwiązania i z pełnym profesjonalizmem reaguje na potrzeby klientów, oferując obsługę posprzedażową oraz wsparcie w zakresie projektowania i specyfikacji technicznych.

Odwiedź naszą stronę internetową, aby pobrać obiekty BIM i dowiedzieć się więcej o zaletach kolorów Super Durable.

Więcej informacji na stronie firmy NEOKEM POLSKA Sp. z o.o. w portalu PdA.

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE