Konkurs „Najlepszy Dyplom ARCHITEKTURA”
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Nowy katalog od RIHO Pure Beauty pełen nowości

02 sierpnia '20

RIHO PURE BEAUTY 2020/2021 – nowy katalog pełen nowości


Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem RIHO Pure beauty na lata 2020–2021. Katalog wypełniony jest po brzegi nowymi produktami wyposażenia łazienkowego. Cennik podzielony jest na 4 części odpowiadające kategoriom produktów: wanny i systemy hydromasażu, brodziki prysznicowe, kabiny prysznicowe wraz z parawanami nawannowymi i jako ostatnie – umywalki. Nowym elementem jest umieszczony na początku przegląd wszystkich nowości. Nowe ceny obowiązują od 1 sierpnia 2020 r.

Choć nie było to łatwe, spośród wszystkich nowych produktów wyselekcjonowaliśmy szczęśliwą 7, która jest szczególnie warta uwagi:

1. Wanny Plug&Play, czyli wstaw i korzystaj

Wanny Plug&Play

Nowoczesna linia wanien, których montaż jest szybki i prosty. Są to wanny wyposażone w zintegrowane akrylowe panele frontowe, bez widocznego połączenia. Od teraz łatwo i bez większych przygotowań wstawisz gotową, „zabudowaną” już wannę do swojej łazienki.

2. Wanny Alpha, Beta, Omega

Wanna Aplha

Akrylowe wanny wolnostojące z rantem typu slim wchodzą na salony i to dosłownie. Alpha, Beta i Omega to idealny wybór do salonu kąpielowego.

3. Wanna Modesty

Wanna Modesty

Poszukujesz wanny o nowoczesnym wyglądzie i prostym kształcie? Taka właśnie jest Modesty – skromna forma bez zbędnych ozdobników, a zarazem designerski charakter.

4. Wanna Still Shower

Wanna Still Shower

Rodzina wanien Still stale się powiększa. Tym razem pragniemy przedstawić wannę Still Shower – prysznic i wanna w jednym, funkcjonalność i design w jednym.

5. Brodzik Isola

Brodzik Isola

Nowe brodziki Isola wpisują się w trend powrotu do natury. Powierzchnia imitująca kamień dostępna jest w 3 kolorach – białym, szarym i antracytowym.

6. Kabiny Lucid

Kabiny Lucid

Kabiny Lucid to połączenie stylów nowoczesnego z industrialnym, które daje efekt zupełnie nowej przestrzeni prysznicowej. Dodatkowo jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru – czarnej i białej.

7. Umywalki Livit

Umywalki Livit

Umywalki Livit to gwarancja zupełnie nowych doznań estetycznych w Twojej łazience. Tak jak nowe i innowacyjne są materiały, z których je wykonano. Wybór jest bardzo duży: czarne, białe, z połyskiem, matowe lub imitujące łupek. Poznaj je wszystkie!

…zobacz pozostałe produkty w katalogu RIHO Pure beauty 2020/2021!

 

Więcej informacji na stronie firmy RIHO Polska sp. z o.o. w portalu A&B.

Głos został już oddany

Przełom w montażu gniazdek elektrycznych
Przełom w montażu gniazdek elektrycznych
Prisma Collection – 50 kolorów farb proszkowych Super Durable
CAD projekt design – 3. edycja spotkań z projektantami wnętrz
INSPIRACJE