Jawor-Parkiet Design Awards 2023

rozstrzygnięcie konkursu

maj 2023

organizator

Jawor-Parkiet

lokalizacja

Ogólnopolski

opis
30 maja br. rozstrzygnięto 5. edycję konkursu Jawor-Parkiet Design Awards, w którym poszukiwano najlepszego projektu pomieszczenia lub gotowej realizacji z wykorzystaniem tekstur podłóg drewnianych marki Jawor-Parkiet lub Retro Collection.
 
Konkursowe prace miały nawiązywać do najnowszych trendów w architekturze i designie. Każdy z uczestników mógł zgłosić do konkursu maksymalnie osiem prac, przydzielając je do kategorii Projekt lub Realizacja, oraz do jednej z czterech podkategorii: Sypialnia, Salon, Pokój dziecięcy lub Przestrzeń komercyjna.
 
Zgłoszone propozycje oceniło jury w składzie: Anna Grużewska (redaktorka naczelna magazynu „Czas na Wnętrze”), Monika Bronikowska (współwłaścicielka pracowni HOLA Design), Przemysław Szklarzewski (właściciel platformy Archidesk.pl), Grzegorz Sadowski (Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Sieci Sprzedaży Jawor-Parkiet) i Sebastian Sklepik (Specjalista ds. architektów i projektantów wnętrz Jawor-Parkiet).
 
Nagrodę główną w kategorii Projekt zdobyła Joanna Walkowicz z pracowni Geometria Studio za projekt „Dom w lesie”, a wyróżnienie Anna Raczyńska za pracę „Golden Hours”.
 
Nagrodę główną w kategorii Realizacja zdobyła Sandra Gałuszka ze studia Architektownia za pracę „Zaokrąglone kształty i bielone drewno w strefie dziennej mieszkania w Poznaniu”, a wyróżnienie Marta Domańska za projekt „Magia światła”.

Nagroda główna w kategorii Projekt

Joanna Walkowicz

Wyróżnienie w kategorii Projekt

Anna Raczyńska

Nagroda główna w kategorii Realizacja

Sandra Gałuszka

Wyróżnienie w kategorii Realizacja

Marta Domańska

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE