okno zamknie się za 5

Najszersza na polskim rynku gama specjalistycznych rozwiązań

computer zapisz w ulubionych

Najszersza na polskim rynku gama specjalistycznych rozwiązań

07 października '19
BENINCA POLONIA Sp. z o.o.

BENINCA POLONIA Sp. z o.o.

ul. Holenderska 1

05-152 Czosnów

mobile: 798859859


Beninca Group oferuje najszerszą na polskim rynku gamę specjalistycznych rozwiązań w zakresie szlabanów, chowanych w podłoże słupków automatycznych, automatyki do bram do użytku przemysłowego i rezydencyjnego. W strukturze Grupy Beninca znajdują się fabryki: BENINCA, RISE, CAB, BYOU, HI-MOTIONS i MYONE. 

BENINCA – jedna z najstarszych firm w branży. Od blisko 40 lat produkuje we własnych fabrykach, znajdujących się wyłącznie we Włoszech wysokiej jakości szeroki asortyment automatyki do bram (napędy do bram przesuwnych skrzydłowych i garażowych wraz z akcesoriami), blokady parkingowe, szlabany, tripody, bramki, furty, specjalistyczne urządzenia do kontroli wjazdów. Beninca jest firmą rodzinną, dla której najważniejsza jest jakość produktów. Dynamicznie się rozwija, systematycznie rozszerzając asortyment, inwestując w nowoczesny wygląd produktów, dbając jednocześnie o ich wysoką jakość i innowacyjność. 

BENINCA Group dystrybuuje swoje produkty na całym świecie poprzez sieć ponad 100 filii i przedstawicielstw. W Polsce produkty Holdingu Beninca sprzedawane są w filii BENINCA POLONIA. 

BENINCA: NIEZAWODNE SZLABANY

 • SZYBKIE ODBLOKOWANIE – dzięki zewnętrznemu odblokowaniu zapewniają maksymalne bezpieczeństwo w przypadku zaniku prądu.
 • JAKOŚĆ KOMPONENTÓW – blisko 40 lat doświadczenia w produkcji doprowadziło do wyboru najlepszych komponentów stosowanych w produkcji – stali hartowanej, brązu, gwarantujących długoletnią i niezawodną pracę. 
 • PRECYZYJNA REGULACJA – szybkości, siły, zwolnienia pracy w fazie otwarcia i zamknięcia, wyważenia ramion. 
 • INTENSYWNA PRACA – szlabany BENINCA produkowane wyłącznie w wersji 24 Vdc, dzięki czemu przeznaczone są do intensywnego użytkowania. 
 • BEZPIECZEŃSTWO – wyposażone w amperometryczne wykrywanie przeszkód. 

MODELE SZLABANÓW:

 • LADY – do 5 m szerokości przejazdu, idealny do miejsc, gdzie liczy się każda sekunda. Czas otwarcia wynosi 2,5 sekundy. Produkowany w wersji pomarańczowej i szarej. 
 • VE.500 – do 5 m szerokości przejazdu.
 • VE.650 – do 6,5 m szerokości przejazdu.

Obudowy szlabanów LADY, VE.500 i VE.650 malowane w systemie kataforezy lub w wersji ze stali nierdzewnej INOX. 

 • EVA.5 – do 5 m szerokości przejazdu. 
 • EVA.7 – do 7 m szerokości przejazdu.

Linia szlabanów EVA o nowoczesnym wyglądzie, w kolorze szarym pasującym do nowoczesnej architektury. Wyposażone w ramiona eliptyczne, redukujące niekorzystne działanie wiatru. Możliwość zastosowania zasilania awaryjnego. Zaawansowane technologicznie centrale szlabanów: system zabezpieczający przed zgnieceniem z sygnalizacją amperometryczną, automatyczne wykrywanie przeszkód zgodne z normami UE.

BENINCA PARK SYSTEM

System parkingowy Beninca Park System to nowoczesne rozwiązanie kontroli przejazdu i zarządzania dowolnej wielkości strefami parkingowymi. Atrakcyjna relacja jakości do ceny. Inteligentny, zaawansowany technologicznie oraz intuicyjny w obsłudze system parkingowy idealny dla każdego parkingu. 

BENINCA PARK SYSTEM – podstawowe konfiguracje:

 • Terminal wjazdowy i wyjazdowy, kasa manualna z oprogramowaniem i szlabany EVA. Terminale wykonane są ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo, wyposażone w 7’’ kolorowy wyświetlacz w 4 językach, obsługują bilety z kodem kreskowym lub karty abonamentowe. 
 • Terminal wjazdowy i wyjazdowy, inteligentna kasa automatyczna i szlabany EVA. Inteligentna kasa automatyczna pobiera opłaty bez udziału obsługi parkingu. Obudowa wykona ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo, kolorowy monitor 10,4’’, wielojęzyczny interfejs. Pobieranie opłat bilonem, banknotami lub kartami płatniczymi. 

RISE: SŁUPKI AUTOMATYCZNE 

Bogata oferta chowanych w podłoże słupków hydraulicznych i elektromechanicznych o różnych wymiarach, malowanych w systemie kataforezy i ze stali nierdzewnej. Słupki produkowane są w wersji automatycznej (sterowanych drogą radiową), oferujemy słupki gazowe i stałe. Służą do zabezpieczenia przejazdów, dróg pożarowych, miejsc parkingowych. 

BENINCA: AUTOMATYKA DO BRAM WJAZDOWYCH I GARAŻOWYCH 

 • iłowniki do bram skrzydłowych –przystosowane do otwierania bram nawet do 800 kg wagi jednego skrzydła, przekładnie mechaniczne wykonane ze stali i brązu. 
 • iłowniki do bram przesuwnych – wyróżniają się dużą siłą i wysoką jakością, dzięki zastosowanym do produkcji materiałom – brązu i stali hartowanej, przekładnie w kąpieli olejowej, od 350 kg do 4000 kg wagi bramy.
 • Siłowniki do bram garażowych i bram przemysłowych– z prowadnicą na łańcuch i pasek kewlarowy. 

CAB: fabryka o ponad 20-letniej tradycji, produkująca siłowniki hydrauliczne do bram, siłowniki do bram rolowanych, okien i rolet. 

HI-MOTIONS: wysokiej jakości akcesoria do produkcji m.in. bram wjazdowych-przesuwnych, przemysłowych, samonośnych, skrzydłowych. 

MYONE: szeroka gama innowacyjnych siłowników do drzwi.

Aprobaty i certyfikaty: ISO 9001:2000, certyfikaty CE, produkty zgodne z normami europejskimi oraz certyfikaty na kraje byłego ZSRR. 

Nagrody: nagradzane na międzynarodowych targach i wystawach  m.in. INTEL DESIGN, INNOVATION & DESIGN AWARD. 

WYBRANE REALIZACJE 

Produkty Grupy Beninca znalazły zastosowanie w wielu prestiżowych miejscach: Pałac Belwederski w Warszawie, Kancelaria Prezydenta RP, Narodowy Bank Polski, Wytwórnia Papierów Wartościowych, osiedle Port Praski, Koneser Centrum Praskie, Hotel Europejski w Warszawie, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, siedziba PZU, lotniska: PLL LOT w Warszawie, Szczecinie oraz w kilkuset innych inwestycjach w Polsce i na całym świecie.

inne w kategorii "PRODUKTY"

HÖRMANN POLSKA

Odpowiednia liczba miejsc parkingowych to ważny element miejskiej infrastruktury. Odrębnej przestrzeni parkingowej [...]

27 kwietnia `20
EGOÉ LIFE

Bunkier w lesie, chatka skrzatów, albo domek na drzewie. Namiot. Chcemy być na zewnątrz, ale jednocześnie ukryci - [...]

MEGA ANDREA

Firma MegaAndrea specjalizuje się w produkcji wiat i zadaszeń rowerowych. Do produkcji używamy najwyższej jakości [...]

mogą Cię zainteresować

inne artykuły firmy

Głos został już oddany