Zobacz w portalu A&B!
Zostań użytkownikiem portalu A&B i odbierz prezenty!
Zarejestruj się w portalu A&B i odbierz prezenty
maximize

Nowoczesne łazienki GROHE – trendy 2022

02 lutego '22

Nowoczesne łazienki GROHE – trendy 2022

Nowoczesne łazienki, czyli jakie? Luksusowe ze złotą armaturą i wyrafinowanymi dodatkami, a może minimalistyczne i delikatne w formie? Bez względu na to, jaki styl wybierzecie, postawcie na ekologiczne technologie, zmniejszające zużycie wody. Zapraszamy Was na przegląd najnowszych trentów łazienkowych dostępnych w ofercie GROHE.

wyrafinowana funkcjonalność

Marzy Wam się prawdziwie luksusowe wnętrze? Inspiracje znajdziecie w przestrzeniach krakowskiego hotelu Bachleda projektu Orb Studio. W łazienkach tego pięciogwiazdkowego hotelu wykorzystano armaturę z kolekcji GROHE Grandera, dostępną w dwóch wariantach kolorystycznych — chłodnym chromie oraz cieplejszym połączeniu chromu ze złotem. Nie brakuje w niej też eleganckich dodatków — stylowych dozowników do mydła czy uchwytów na ręcznik.

Hotel Bachleda, łazienka

© Pawel Lukas Okuniewicz

zobacz więcej:
Funkcjonalność w wyrafinowanym stylu

 
ekologiczne technologie

W trosce o mniejsze zużycie wody marka GROHE wprowadziła do swoich produktów technologie pozwalające na ekologiczne korzystanie z tego zasobu bez utraty komfortu. Są nimi między innymi technologia GROHE EcoJoy, która umożliwia zmniejszenie zużycia wody nawet do 50% w przypadku jednouchwytowych baterii umywalkowych i do 40% w prysznicach czy baterie z głowicą z technologią GROHE SilkMove, która zapewnia wyjątkowo płynne i niezawodne sterowanie wodą.

System Euphoria marki GROHE

© GROHE

zobacz więcej:
Zadbaj o ekologię w łazience! Technologie oszczędzające wodę w produktach marki GROHE

 
nowoczesny minimalizm

Minimalistyczne, harmonijne wnętrze łazienki może zamienić się w domowe spa dzięki designerskim rozwiązaniom z kolekcji GROHE Allure, pełnej produktów o gładkich powierzchniach, organicznych przejściach i zdefiniowanych profilach. Nowoczesna gama produktów obejmuje między innymi baterie umywalkowe w różnych wariantach i rozmiarach (od M aż do XXL!), baterie wolnostojące i wylewki kaskadowe do wanny, dostępne w rozmaitych kolorach i rodzajach powłok.

Allure Brushed Warm Sunset

© GROHE

zobacz więcej:
Elegancja w nowoczesnym stylu: Grohe Allure

 


artykuł sponsorowany

Głos został już oddany

DACHRYNNA: zintegrowany system dachowy 2w1 (Dach + Rynna)
SPACE Designer
INSPIRACJE