Aranżacja oparta o czarny granit i onyks!

29 lipca '22

Jak połączyć klasykę z nowoczesnością? Na to pytanie odpowiada realizacja zaprojektowana przez Annę Błaszczyk z pracowni Artewizjon w warszawskiej willi.

Fusion to projekt zrealizowany w Willi położonej w spokojnej części miasta. Architektka starała się przede wszystkim połączyć klasykę z nowoczesnością.

hol

Warto zwrócić uwagę na hol, w którym króluje spiek kwarcowy inspirowany białym marmurem. Delikatnie łączy się z przyciemnymi lustrami na jeden ze ścian, drewnianymi dodatkami takimi jak wyjątkowy stojak na ubrania. Schody prowadzące na piętro wykonane zostały z czarnego granitu, nadając wrażenie biżuteryjnego charakteru.

hol

hol

fot. Michal Sierakowski, © Artewizjon

Kuchnia

W kuchni króluje ponownie czarny granit połączony z drewnem i złotymi dodatkami. Obok czarnych elementów w postaci stołu czy wykończenia blatu znajdziemy tutaj delikatną biel, w którą wkomponowane zostały sprzęty AGD. Wysokie krzesła wokół stołu to czarna delikatna tkanina połączona ze złotym obramowaniem.

kuchnia

kuchnia

fot. Michal Sierakowski, © Artewizjon

Salon

Przestrzeń salonu to przede wszystkim delikatna biel widoczna z w sofie, podłodze ze spieku kwarcowego czy stolika kawowego połączona z drewnem i czarnym granitem. We wnętrzu znajdziemy multum akcesoriów jak lampy w stylu glamour czy złote obramowania luster przypominające słońce. Obok znajdziemy jadalnie z nietypowym szklanym stołem o wyjątkowym układzie nogi i szarymi krzesłami.

salon i kuchnia

salon i kuchnia

fot. Michal Sierakowski, © Artewizjon

Sypialnia

Sypialnia jest znacznie spokojniejsza. Za ażurową ścianą został ukryty salon kąpielowy i garderoba. Znajdziemy tutaj proste umeblowanie w postaci stolika kawowego czy białego stołu o klasycznym charakterze. Istotne jest również szerokie otwarcie na światło zewnętrzne.

sypialnia

sypialnia

fot. Michal Sierakowski, © Artewizjon

Łazienka

W Łazience spotkamy się z okładziną ze spieku łudząco podobnym do naturalnego onyksu. To ten materiał w pełni podporządkowuje przestrzeń toalety. Zdecydowano się tutaj nie tylko na prysznic, ale również wannę. Armatura utrzymana jest złotej i srebrnej kolorystyce.

łazienka

łazienka

fot. Michal Sierakowski, © Artewizjon

opracował Wiktor Bochenek

Głos został już oddany

KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
KOS Elektro System – jakość, funkcjonalność i styl
Bestsellery
Schody DOLLE – idealne rozwiązanie dla Twoich projektów budowlanych
Twoja wizja, nasze dzieło – niepowtarzalne schody i balustrady
Pompa ciepła IMPACT – pewne i bezpieczne źródło ciepła na lata!